Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Renginiai

Renginiai mamoms

🟢 yra laisvų vietų

NEMOKAMAS šeimų skambutis

 🗓 Spalio 19d. (ketvirtadienį)
⏰ 13:00 val.📍Online

Kas mėnesį susijungiame su mamomis iš įvairių pasaulio kampelių pasišnekučiuoti prie arbatos puodelio apie tai, kuo šiuo metu gyvename. Norisi pabendrauti su kitomis mamomis? Apsikeisti patirtimis? Pajausti, kad esi ne viena tame, ką išgyveni? Tuomet šis skambutis tau.

Ankstesni renginiai

Mamų susitikimas „Master Mama“ mamų su kūdikiais stovykloje

 🗓 Kovo 26d. (sekmadienį)
⏰ 11:30 val.📍Vilnius Grand Resort

Stovykloje mamos su kūdikiais 3 dienas mėgausis joms parengta edukacine, treniruočių, pramogų ir visapusiško palaikymo programa. Kovo 26d. 11:30 val. su stovyklos dalyvėmis turėsime mamų susitikimą, kuris atidarys stovyklą, padės susipažinti, atsiverti ir jaukiame rate pabendrausime apie motinystės džiaugsmus bei iššūkius.

IBCLC žindymo konsultantė ir gyd. dietologė atsako apie žindymą, PM, primaitinimą bei nujunkymą

 🗓 Kovo 23d. (ketvirtadienį)
⏰ 12:30 val.📍Online + įrašas

Nešiojatės nerimą dėl mažylio žindymo, maitinimo nutrauktu pienu ar PM, primaitinimo ar nujunkymo? Turite viduje kirbančių ir dar neatsakytų klausimų? Jaučiatės pasimetę tarp skirtingų nuomonių ir pasiūlymų? Kyla maitinimo sunkumų ir iššūkių, kuriuos spręsti jau darosi per sunku vieniems? Svyra rankos ir norisi paramos tame, ką išgyvenate? Tuomet šis online susitikimas tau.

Live apie motinystės tikrovę

 🗓 Kovo 10d. (penktadienį)
⏰ 12:30 val.📍Instagram, @augantiseima@jurateclap

Kartais gali atrodyti, kad kitos mamos socialiniuose tinkluose gyvena tobulą gyvenimą su tobulais vaikais, bet ar tikrai? Live pokalbyje Jūratė kalbins „Auganti šeima“ projekto kūrėją Ivetą apie tą tikrąją motinystės realybę. Kokiais iššūkiais gyvena Iveta? Kaip įveikia sunkumus? Kaip save motyvuoja? Kaip balansuoja tarp motinystės ir darbo? Kas padeda tvarkantis su motinystės jausmais? Ir daugiau.

MAMŲ PABĖGIMAS: Vakarienė Vilniuje

 🗓 Vasario 18d. (šeštadienį)
⏰ 17 val.📍Vilniuje, Momo Grill

Vakaras, kai gamins TAU ir rūpinsis TAVIMI, mama. Atitrūk nuo namų, reikalų, buities ir praleisk keletą valandų su pašnekesiais jaukiame mamų būryje.

* Vakarienę rinksitės iš meniu ir sąskaitą apmokėsite individualiai vakaro metu

Miego specialistė atsako: Kūdikių ir vaikų miegas

🗓 Vasario 15d. (trečiadienį)
⏰ 18 val.📍Online 📌12€
👩🏻‍💼 Miego specialistė V. Menkevičienė

Nešiojatės nerimą dėl mažylio miego? Turite viduje kirbančių ir dar neatsakytų klausimų? Jaučiatės pasimetę tarp skirtingų nuomonių ir pasiūlymų? Kyla miego sunkumų ir iššūkių, kuriuos spręsti jau darosi per sunku vieniems? Svyra rankos ir norisi paramos tame, ką išgyvenate? Tuomet šis renginys tau.

NEMOKAMAS mamų susitikimas Alytuje

🗓 Vasario 6d. (pirmadienį)
⏰ 10 val.📍Spotas, Alytus

Prisijunkite į mamų susitikimą su „Auganti šeima“ projekto įkūrėja Alytuje. Prie kavos puodelio keisimės patirtimis, išgyvenimais, kalbėsimės apie motinystę, kuri neretai primena amerikietiškus kalnelius su savo pakilimais ir nuosmūkiais. Laukiamos visos mamos ir vaikučiai 🙂 Iki pasimatymo!

Psichologė atsako: Kaip išgyventi jausmų jūrą motinystėje?

🗓 Sausio 21d. (šeštadienį)
⏰ 10-12 val.📍Vilnius 📌15€
👩🏻‍💼 Psichologė E. Lukinaitė-Vaičiurgienė
📌 Susitinkame be vaikų

Jauti, kad skęsti motinystės jausmų jūroje ir darosi sunku išlaikyti galvą virš vandens? Norisi pagalbos geriau suprantant kas vyksta su tavimi? Ieškai konkrečių metodų, kurie padėtų išgyventi motinystės audras? Stipriai išgyveni vaiką užplūstančias emocijas ir nežinai kaip su tuo tvarkytis? Jautiesi pasimetusi ar viena savo patirtyse? Tuomet šis renginys tau.

Mamų pabėgimas: Planuojamės metus KITAIP

🗓 Sausio 12d. (ketvirtadienį)
⏰ 18-20 val.📍Vilnius 📌25€
👩🏻‍💼I. Bakanauskė 🧑🏻‍💼A.Markevičius
📌 Susitinkame be vaikų

Įprastas gyvenimo planavimas nebeveikia tapus mama? Norisi judėti pirmyn, augti, „grįžti į save“, bet ilgi tikslų sąrašai slegia ir kelia nerimą? Nepastovumas motinystėje vis išmuša žemę iš po kojų? Ima beviltiškumo jausmas ir manai, kad net neverta svajoti ir planuoti? Tuomet šis renginys tau.

2023-04-19 Nemokamas šeimų skambutis

2023-04-05 Nemokamas šeimų skambutis

2023-03-15 Nemokamas šeimų skambutis

2023-03-01 Nemokamas šeimų skambutis

2023-02-22 Nemokamas šeimų skambutis

2023-02-09 Nemokamas šeimų skambutis

2023-01-24 Nemokamas šeimų skambutis

2023-01-11 Nemokamas šeimų skambutis

2022-12-29 Nemokamas šeimų skambutis

2022-12-14 Nemokamas šeimų skambutis

2022-12-1 Nemokamas šeimų skambutis