5, 6 ir 7 kūdikio mėnuo

5, 6 ir 7 kūdikio mėnuo

Kaina 95,00 52,00
Prisijungę 639 nariai
Autorius 17 specialistų
Formatas 📚 Žinios + 🎥 Video paskaitos + 🆘 Atsakantys specialistai + ❤️ Šeimų grupė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota

Kam skirtas šis rinkinys?

Informacinis rinkinys “5, 6 ir 7  kūdikio mėnuo” labiausiai pravers šeimoms su kūdikiais nuo 4 mėn. 1 sav. iki 6 mėn. 4 sav. Apžvelgsime kiekvieno mėnesio raidą, miegą, lavinimą, žindymą ir maitinimą, primaitinimo pradžią, augimo bei raidos šuolius, ryšį su kūdikiu įvairiais tarpsniais, dantų dygimą ir jų priežiūrą, aprangą, kasdienę priežiūrą, pasiteisinusius pirkinius. Viso daugiau nei 200 puslapių žinių ir patarimų! Įsigiję rinkinį taip pat gausite priėjimą prie uždaros Facebook grupės šeimoms ir galimybę raštu užduoti 5, 6 ir 7 kūdikio mėnesio klausimus specialistams: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei, gydytojai odontologei, dietistei bei įvairioms psichologėms.

Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai šeimai 💛 

 

Daugiau apie informacinį rinkinį:

 • Rinkinį “5,6 ir 7 kūdikio mėnuo” sudaro šios temos:
  • Kūdikio raida. Kiekvieno mėnesio raidos įvykiai, kaip padėti kūdikiui vystytis tinkamai, ko tikėtis per gydytojo apžiūras, raudonos raidos vėliavos, literatūros rekomendacijos sekti raidai. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta kineziterapeutės, Miglės Datenytės.
  • 🎥 Video paskaita: Kūdikių motorinė raida 5-7 mėn su kūdikių, vaikų ir moterų kineziterapeute Migle Datenyte (33 min.). Žiūrėkite paskaitos pristatymą: 
    
  • Kūdikio lavinimas. Lavinimo veiklų idėjos pagal raidą kiekvienam mėnesiui, ką svarbu žinoti renkantis žaislus, žaislų idėjos, kiek turėtų būti lavinamas kūdikis, žaislų rotacija, laisvas žaidimas, socialinių įgūdžių lavinimas, didelės kūdikio emocijos, kaip tinkamai panaudoti gestus, lavinimas pagal pagarbios tėvystės principus, lavinimo priemonės. ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės, Editos Kalašnikovienės.
  • 🎥 Video paskaita „Vaikų dantų priežiūra ir sveikata“ (1:57 val.). Paskaitoje vaikų odontologė Erika Mažeikė aptars dažniausiai šeimoms kylančius klausimus ir aktualiausias temas apie apie vaikų dantų priežiūrą ir sveikatą: dantų dygimas, dantų valymas, dantų traumos, žalingi įpročiai ir tinkama mityba dantims. Paskaitos pristatymas:
  • Kūdikio miegas. Kiekvieno mėnesio miego gairės ir ypatumai, miego regresija, miego įpročiai, kaip tinkamai įvesti miego pokyčius, 4 metodai mokant užmigti savarankiškai bei jų privalumai ir trūkumai, kūdikių miego skirtumai, miego trūkumo ženklai, ką daryti su trumpais miegais (30-45 min.), migdymo nakčiai laikas bėgant mėnesiams, ko realu tikėtis iš nakties miego, ankstyvi atsibudimai ryte, patarimai gilesniam ir kokybiškesniam kūdikio miegui, saugaus miego gairės, SKMS prevencija, miegas vienoje lovoje (privalumai ir trūkumai), kada laikas atsisakyti vieno dienos miego ir kaip tai padaryti lengvai bei sklandžiai. ✅  Peržiūrėta sertifikuotos miego konsultantės.
  • Kūdikio primaitinimo pagrindai. Ką vertėtų žinoti apie primaitinimo gaires, pasiruošimas primaitinimui, kada pradėti primaitinimą, kada primaitinti, o kada žindyti, nuo kokio produkto pradėti, kiek maitinti, ką po ko įvesti, vanduo primaitinant, kaip paruošti maistą primaitinimui, garinimo priemonės, vaiko vedamas primaitinimas (BLW) – privalumai ir trūkumai, žiaugčiojimas ir springimas -kaip atskirti, springimo riziką didinantis maistas, alergenai ir kaip įvesti juos, ko vengti, savarankiškas valgymas, atsisakymas valgyti, produktų pasirinkimas, šaldymas ir šildymas, maitinimo aplinka, pasiteisinę primaitinimo priemonės, literatūros rekomendacijos. ✅  Peržiūrėta gydytojos dietologės-IBCLC laktacijos konsultantės, Barboros Jarašūnės ✅  Peržiūrėta dietistės, Vaidos Kurpienės.
  • 🎥 Video paskaita: Kūdikio primaitinimo pradžiamokslis ir klausimai-atsakymai su dietiste Vaida Kurpiene (1:14 val.). Žiūrėkite paskaitos pristatymą:
  • Kūdikio žindymas ir maitinimas. Kiekvieno mėnesio žindymo dažnumas, sunkesni žindymo periodai, žindymo trukmės rekomendacijos, žindymo nauda, dėl kokių priežasčių kūdikis gali atsisakyti žįsti, ką svarbu žinoti apie praviras lūpas, ar kūdikiui reikalingas vanduo, ką vertėtų žinoti apie žindymo literatūrą ir rekomendacijos, buteliukas ir čiulptukas (už ir prieš), kaip nesuklysti renkantis žindymo konsultantę, kur pasitikrinti ar vaistai saugūs žindančiai mamai, žindančios mamos mityba. ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Kūdikio augimo bei raidos šuoliai. Kiekvieno mėnesio augimo ir raidos šuolių laikotarpiai, kaip atskirti augimo šuolį nuo raidos šuolio, kada galima tikėtis lengvesnių periodų, ko tikėtis kiekvieno raidos šuolio metu, kaip tuo metu elgtis ir kaip galite šiems periodams tinkamai pasiruošti.
  • Ryšys su kūdikiu. “Taip” aplinkos kūrimas, išsiskyrimo nerimas, kaip tinkamai brėžti ribas, tinkami pagyrimai, itin jautraus kūdikio auginimo niuansai, kodėl svarbu kalbėtis nuo pirmų dienų, kokią įtaką tai turi smegenų vystymuisi, kaip tai daryti teisingai ir efektyviai, patarimai norintiems daugiau kalbėti, bet nežinantiems kaip, kas yra svarbiausia tvirtam ryšiui su kūdikiu, kokį vaidmenį vaidina tėvų emocinė savijauta, kaip vyksta dėmesingas tėvų bendravimas su kūdikiu, pagarbios tėvystės principai, kūdikių emocinio streso šaltiniai ir pasekmės, kaip tinkamai elgtis kūdikiui verkiant, kad vaikai augtų neslopindami emocijų. ✅  Peržiūrėta vaikų psichologės, Simonos Velikienės ✅  Peržiūrėta pagarbios tėvystės koučerės ✅  Peržiūrėta psichologijos studijos “Natūrali Motinystė”.
  • Kūdikio priežiūra. Kiekvieno mėnesio būdravimo laikas, rutina, pasikeitimai pradėjus sėdėti, saugios aplinkos kūrimas, kaip žinoti ar jums reikalingas grafikas, patarimai maudymui, odos, nagų bei nosies priežiūrai, nykščio čiulpimas, ką vertėtų turėti vaistinėlėje, skiepai ir kt. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Kūdikio apranga. Kiekvieno mėnesio dydžiai, patarimai apsiperkant šiam periodui, ką vertėtų žinoti įsigyjant kombinezoną tokio amžiaus vaikui, kaip rengti į lauką/ kelionėse/ namuose/ miegui, kaip keičiasi apranga kūdikiui pradėjus verstis ir šliaužioti, nepasiteisinusi apranga, organizacijos patarimai ir kt.
  • Laikas lauke ir išvykos. Ką vertėtų žinoti renkantis ergonomišką nešioklę, kaip ją teisingai dėvėti, kokia kryptimi, kaip apsirengti dėvint nešioklę tiek jums, tiek mažyliui. Kaip pasiruošti kelių valandų išvykoms, ką susidėti, kas labiausiai pasiteisino, kada išvykų vengti. Kaip planuoti kelių dienų tolimesnes išvykas su kūdikiu ir kas pasiteisino joms. Ką vertėtų žinoti apie pirmuosius kūdikio dokumentus.
  • Tėvai. Kaip pasiruošti pirmam kūdikio pasilikimui be mamos ir tėčio, nuovargis, plaukų slinkimas, pirmosios menstruacijos, psichologinė sveikata po gimdymo, pogimdyvinė depresija, vyrų pogimdyvinė depresija, pagalbos kontaktai, tyrimai apie pagalbą sau pailsėti kokybiškiau, man pasiteisinę dalykai sunkesniais periodais, kaip taisyklingai nešioti ir kilnoti kūdikį saugant save, seksas po gimdymo – ko tikėtis ir dažniausiai užduodami klausimai, santykiai. ✅ Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės, Akvilės Vilkaitienės.
 • Į jūsų 5, 6 ir 7 mėnesio su kūdikiu klausimus atsakys specialistai. Galėsite užduoti jums aktualius bendro pobūdžio klausimus apie 5,6,7 kūdikio mėnesį įvairiems specialistams raštu: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei ir pagarbios tėvystės koučerei, gydytojai odontologei, dietistei, suaugusiųjų psichologėms, vaikų ir paauglių psichologei, šeimos ir porų psichologei bei karjeros konsultantei.
 • Reikalingos žinios po ranka. Keliais mygtukų paspaudimais gausite priėjimą prie internetinės platformos su koncentruota informacija ir patarimais apie jums aktualiausią laikotarpį. Čia taip pat rasite mano prasijotą ir kruopščiai atrinktą asmeninę patirtį. Apie viską nuoširdžiai, struktūruotai, apžvelgiant įvairias alternatyvas, be teisimo ir dramų.
 • Apžvelgsime įvairias pasirinkimo galimybes. Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias pasirinkimo alternatyvas.
 • Rinkinys yra reguliariai atnaujinamas ir pildomas, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti bet kada ateityje.
 • Rinkinį galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.

 

Dovanokite rinkinį šeimai su 4-5 mėnesių vaiku

Įsigykite dovanų kuponą ir per 2 darbo dienas gausite kuponą PDF formatu, kurį galėsite padovanoti šeimai.

17 specialistų

 

Informacinis rinkinys parengtas su:

💛 Kineziterapeutė – Miglė Datenytė (@physiobabies)

💛 Ergoterapeutė – Edita Kalašnikovienė (@benefitsoftherapy)

💛 Šeimos gydytoja – Aksana Platūkienė

💛 Šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultantė – Vytenė Menkevičienė (@kiskiai_sapnuoja)

💛 Akušerė ginekologė – Akvilė Vilkaitienė

💛 Akušerė ir žindymo konsultantė – Ieva Girdvainienė (gandrolizdas.lt)

💛 Gydytoja dietologė ir IBCLC laktacijos konsultantė – Barbora Jarašūnė (jarasune.lt)

💛 Dietistė – Vaida Kurpienė (vaikumityba.lt)

💛 Gydytoja vaikų odontologė – Erika Mažeikė

💛 Gydytoja odontologė – Daiva Pociūtė (@apievaikudantis)

💛 Sveikatos psichologė – Milda Kukulskienė (@svelni.tevyste)

💛 Psichologijos studija – „Natūrali Motinystė“ (@naturali_motinyste)

💛 Vaikų psichologė-psichoterapeutė – Simona Velikienė (velikiene.site)

💛 PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenerė – Gerda Danylaitė (@gerda.mastermama.lt)

💛 Muzikos ir šokio pedagogė – Gintarė Kemeklienė (@soliopamoka)

💛 Edukologė – Jovita Starkutė (@jovita.starkute, @familylabacademy)

💛 Vaikų ergoterapeutė Jovita Mincė (@mazuju_ergoterapija)

Atsiliepimai

Kaina 95,00 52,00
Prisijungę 639 nariai
Autorius 17 specialistų
Formatas 📚 Žinios + 🎥 Video paskaitos + 🆘 Atsakantys specialistai + ❤️ Šeimų grupė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota