1 naujagimio mėnuo

1 naujagimio mėnuo

Kaina 42,00
Prisijungę 546 nariai
Autorius 13 specialistų
Formatas Informacija + Video paskaitos + Q&A
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota

Kam skirtas šis rinkinys?

Rinkinys „1 naujagimio mėnuo” labiausiai pravers būsimiems tėvams, kurie ieško apibendrintos, koncentruotos ir praktiškai pritaikomos informacijos apie naujagimį bei dažniausius pirmojo mėnesio iššūkius.

Rinkinyje apžvelgsime naujagimio priežiūrą, žindymą ir maitinimą, miegą, tarpusavio ryšį, lavinimą ir raidą, aprangą, pilvo skausmus (dieglius), akimirkų įamžinimą, tėvų psichologinę būseną, augintinio adaptaciją, naujagimio registraciją ir išmokas, šeimų asmeninę patirtis. Čia rasite šimtus puslapių su specialistais parengtos informacijos, specialistų video paskaitas, detalų pasiteisinusių pirkinių sąrašą su nuorodom bei galimybę raštu užduoti klausimus specialistams: šeimos gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai dietologei ir žindymo konsultantei, miego specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei bei įvairioms psichologėms. Visa rinkinyje pateikto turinio vertė sudaro daugiau nei 100 Eur, tad įsigydami rinkinį sutaupote!

Šimtai šeimų jau pasinaudojo ir teigia, kad po to jaučiasi vid. 49% ramiau bei labiau pasitikintys savimi.

Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai būsimai šeimai 💛 

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo

 

Apie rinkinį:

 • Reikalingos žinios ir jų pritaikymo patarimai ruošiantis naujagimio atkeliavimui. Keliais mygtukų paspaudimais gausite priėjimą prie internetinės platformos su šimtais puslapių koncentruotos informacijos ir video paskaitomis apie jums aktualiausią laikotarpį – pirmuosius naujagimio mėnesius. Čia taip pat rasite asmenines šeimų patirtis – kas pasiteisino, kas ne ir ką darytų kitaip ruošiantis naujagimiu antrą kartą. 
 • Rinkinį „1 naujagimio mėnuo” sudaro šios temos:
  • Naujagimio priežiūra. Ko tikėtis pirmą mėnesį ir kaip šį laikotarpį paversti kuo ramesniu bei sklandesniu, kaip pasitikrinti ar naujagimio svoris nenukrito per daug, praktiški patarimai kasdienei rutinai ir priežiūrai, pirmoms maudynėms, pirmiems pasivaikščiojimams, pirmai pažinčiai su šeimos gydytoju, kokie naujagimio ženklai padeda atpažinti pagrindinius vaiko poreikius, kada kreiptis į gydytoją, o kada vykti tiesiai į ligoninės priimamąjį, kaip elgtis springstant. Skiepų kalendorius ir faktai apie skiepus, kūdikio dienoraščio šablonas, kad būtų lengviau sekti dienos įvykius ir atsekti tendencijas, šeimoms labiausiai pasiteisinę daiktai naujagimio priežiūrai ir dar daug visko. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos Aksanos Platūkienės ✅ Peržiūrėta akušerės Ievos Girdvainienės.
  • Žindymas ir maitinimas. Ką vertėtų žinoti apie žindymą pirmą mėnesį, kas gali padėti išvengti sąstovio ar spenelių žaizdų, žindymo mitai pirmą mėnesį, naudinga literatūra bei kursai ir kontaktai pagalbai, kaip išsirinkti patikimą žindymo konsultantę esant poreikiui, kada tikėtis sunkesnių dienų. Kokia apranga būna pati praktiškiausia, spenelių priežiūros ir gydymo priemonės, kaip patikrinti ar vaistai saugūs žindančiai mamai, kas gali praversti žindant ne namuose bei sunkesnėmis dienomis, patarimai prireikus pasitelkti papildomas priemones (antspenius, pientraukį, buteliuką ar čiulptuką), pieno laikymo ir šaldymo gairės. ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės Ievos Girdvainienės.
  • Video paskaita: Miegas su šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultante Vytene Menkevičiene (🎥 1:40 val.). Pokalbio pristatymas: 
    
  • Ryšys su naujagimiu. Ką vertėtų žinoti apie tėvų santykį su naujagimiu nuo pat gimimo, kodėl svarbu kalbėtis nuo pirmų dienų, kokią įtaką tai turi smegenų vystymuisi, kaip tai daryti teisingai ir efektyviai, patarimai norintiems daugiau kalbėti, bet nežinantiems kaip, kas yra svarbiausia tvirtam ryšiui su kūdikiu ir be ko kalbėjimas netenka prasmės, kokį vaidmenį vaidina tėvų emocinė savijauta, kaip vyksta dėmesingas tėvų bendravimas su naujagimiu ir pagarbios tėvystės principai nuo pirmų dienų, naujagimių emocinio streso šaltiniai ir pasekmės, kaip tinkamai elgtis kūdikiui verkiant, kad vaikai augtų neslopindami emocijų. ✅  Peržiūrėta pagarbios tėvystės koučerės ✅  Peržiūrėta psichologijos studijos „Natūrali Motinystė“.
  • Lavinimas ir raida. Ką vertėtų žinoti apie naujagimio raidą pirmą mėnesį ir kokios yra raudonos vėliavos, kokio tipo žaislus rinktis, idėjos lavinančioms veikloms, teisingas pagalbinių priemonių naudojimas. Rekomenduojama literatūra sekti raidai savarankiškai. Labiausiai pasiteisinę žaislai, veiklos ir kitos lavinamosios priemonės pirmą mėnesį šeimoms. ✅  Peržiūrėta kineziterapeutės Miglės Datenytės ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės Editos Kalašnikovienės ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos Aksanos Platūkienės.
  • Video paskaita: Motorinė raida ir lavinimas su kūdikių, vaikų ir moterų kineziterapeute Migle Datenyte (🎥 22 min.). Pokalbio pristatymas: 
  • Apranga. Labiausiai pasiteisinanti ir nepasiteisinanti apranga pirmą mėnesį, nuorodos į konkrečius produktus ir rekomendacijas, kokio dydžio ir kiek kokių drabužių verta įsigyti. Kaip visus drabužėlius pasiruošti dėvėjimui dar iki kūdikiui gimstant, kūdikio aprangos organizacijos patarimai, gairės kaip rengti kūdikį miegui bei į lauką.
  • Pilvo skausmai (diegliai). Kaip atpažinti pilvo skausmus bei dieglius, kokios prekės ir kitos priemonės labiausiai padeda šeimoms kovojant su skausmais, kokių priemonių vertėtų imtis prevenciškai siekiant išvengti pilvo skausmų, kokių priemonių poveikį patvirtinę tyrimai ir kokios gali būti gilesnės dieglių priežastys nei įprasta manyti. ✅ Peržiūrėta akušerės Ievos Girdvainienės.
  • Akimirkų įamžinimas. Rekomendacijos svarstant apie naujagimio fotosesiją – kokio tipo fotosesiją geriau rinktis, kokiu metu geriau jos neplanuoti ir ką svarbu žinoti renkantis.
  • Gera tėvų savijauta. Kas labiausiai padeda palaikyti gerą savijautą tėvams, rekomenduojami podcast’ai, šeimų istorijos, kaip efektyviai panaudoti žindymo ar pieno nusitraukimo laiką, kokia knyga gali padėti atrasti ramybę motinystėje. Serialai ir filmai apie tėvystę, kurie praskaidrins pirmąkart tėvų dienas. Saugaus sporto gairės nėštumo metu bei po gimdymo, patarimai sklandžiam fiziniam atsistatymui ✅ Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės Akvilės Vilkaitienės ✅ Paruošta su PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenere Gerda Danylaite.
  • Naujagimis ir augintinis. Kuo vertėtų pasirūpinti dar iki naujagimio gimimo ir kaip pradėti pratinti prie būsimų pokyčių augintinį, kaip rekomenduojama supažindinti augintinį su naujagimiu, ką leisti ir ko ne, ko tikėtis ir ką stebėti atidžiau, kas rekomenduojama dėl higienos, bakterijų ar plaukų, ką vertėtų žinoti vaikui augant.
  • Naujagimio registracija, vienkartinė ir mėnesinės išmokos – kaip viskas vyksta ir ką pravers žinoti.
  • Video paskaita: Ketvirtojo trimestro psichologija su psichologe Milda Kukulskiene (🎥 1:23 val.). Paskaitos pristatymas:

  • Video paskaita: Atsistatymas po gimdymo su gydytoja akušere ginekologe Akvile Vilkaitiene (🎥 2:03 val.). Pokalbio pristatymas:

 • Į jūsų pirmo mėnesio klausimus atsakys specialistai. Galėsite užduoti jums aktualius bendro pobūdžio klausimus apie pirmąjį mėnesį įvairiems specialistams: šeimos gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai dietologei ir žindymo konsultantei, miego specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei bei įvairioms psichologėms.
 • Apžvelgsime įvairias pasirinkimo galimybes. Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias alternatyvas.
 • Rinkinys yra reguliariai atnaujinamas ir pildomas, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti ir ateityje, pavyzdžiui, susilaukus dar vieno vaikelio.
 • Rinkinį galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.

Viskas nuo iki ruošiantis laikui su naujagimiu!

 

Rinkinį „1 naujagimio mėnuo” išbandžiusių mamų mintys:

Visus atsiliepimus rasite čia, žemiau keletas jų:

 

Dovanokite rinkinį šeimai su naujagimiu

Įsigykite dovanų kuponą ir per 2 darbo dienas gausite kuponą PDF formatu, kurį galėsite padovanoti šeimai.

13 specialistų

 

Informacinis rinkinys parengtas su:

💛 Kineziterapeutė – Miglė Datenytė (@physiobabies)

💛 Ergoterapeutė – Edita Kalašnikovienė (@benefitsoftherapy)

💛 Šeimos gydytoja – Aksana Platūkienė

💛 Šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultantė – Vytenė Menkevičienė (@kiskiai_sapnuoja)

💛 Akušerė ginekologė – Akvilė Vilkaitienė

💛 Akušerė ir žindymo konsultantė – Ieva Girdvainienė (gandrolizdas.lt)

💛 Gydytoja dietologė ir IBCLC laktacijos konsultantė – Barbora Jarašūnė (jarasune.lt)

💛 Sveikatos psichologė – Milda Kukulskienė (@svelni.tevyste)

💛 Psichologijos studija – „Natūrali Motinystė“ (@naturali_motinyste)

💛 Vaikų psichologė-psichoterapeutė – Simona Velikienė (velikiene.site)

💛 PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenerė – Gerda Danylaitė (@gerda.mastermama.lt)

💛 Edukologė – Jovita Starkutė (@jovita.starkute, @familylabacademy)

💛 Vaikų ergoterapeutė Jovita Mincė (@mazuju_ergoterapija)

Atsiliepimai

Kaina 42,00
Prisijungę 546 nariai
Autorius 13 specialistų
Formatas Informacija + Video paskaitos + Q&A
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota