1,5 – 2 metų vaikas

1,5 – 2 metų vaikas

Kaina 340,00 98,00
Prisijungę 263 nariai
Autorius 29 specialistai
Formatas 📚 Žinios + 🎥 Video paskaitos + 🆘 Atsakantys specialistai + ❤️ Šeimų grupė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota

Prisijunk prie tėvystės gido ir turėk visą informaciją, video įrašus bei palaikymą 1,5-2 metų amžiaus tarpsniui savo kišenėje 24/7 👇

 

Kam gidas skirtas?

👶🏻 Tėvams su 1,5-2 metų mažyliais

 

Ką rasi viduje?

Prisijunk prie 200+ šeimų, kurios jau naudojasi šiuo tėvystės gidu

👩🏻‍⚕️ Vienoje vietoje skaityk 478 psl. Lietuvos medikų ir specialistų parengtas žinias tik apie tau aktualų amžiaus tarpsnį

🎥 Žiūrėk 29 valandų video kursus: pokalbiai ir paskaitos

🆘 14 specialistų, pasirengę atsakyti į tavo klausimus

💛 Narystė uždaroje šeimų grupėje

👩‍💻 Grupės skambučiai kas 2 savaites

🥳 Visuomet tavo kišenėje ir neribotam laikui

🌱 Nuolat pildoma ir atnaujinama

🎈 Įsigydami šį rinkinį, sutaupote (už 98€ gaunate net 340€ vertės turinį)

 

Šeimos rekomenduoja ❤️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Agnė: „Po visos dienos pasiutusios todlerytės auginimo jau nebeužtenka valios dar ir pačiai išsamiau vakarais skaityti apie jų auginimą. Gidas padeda visą tą chaotišką žinių kratinį kokybiškiau susigrupuoti ir pačiai įsivesti daugiau struktūros kasdienybėje. O kai viskas yra vienoje vietoje – iš viso TOBULA. P.S. ačiū už tekstus po video paskaitomis – kartais informaciją „suvartoti“ norisi greitai.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Rasa: „Šis projektas mano akimis nuostabus! Rekomenduoju visoms draugėms. Gidai ir juose pateikta informacija suteikia tvirtesnį stuburą, didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Sutaupo daug brangaus laiko. Nereikia blaškytis ir dar kažko papildomai ieškoti!“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Aušra: „Tikrai jaučiuosi ramiau po ranka turėdama „priminimą“, kad vienokia ar kitokia situacija/vaiko elgesys yra normalu, turi logišką paaiškinimą ir sprendimą.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Viktorija: „Sunkiausiomis dienomis (naktimis) padėjo rasti atsakymus, nurmino, kad mano vaikas ne vienas toks.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Ieva: „Manau, kad neįsivaizduojate kiek šeimų padėjote jaustis ramiau ir užtikrinčiau tėvystės kelyje 😊“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Visa informacija yra šiuolaikiška, todėl remiantis šiais gidais ir specialistų komentarais, turime puikų būdą apsiginti nuo močiučių ir anytų pamokslų apie „teisingą“ vaikų auginimą.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Akvilė: „Aš šitą gidą vadinu mamos bilija, talmudu prieš miegą… ačiū už tai, ką darai, Iveta, tai tikrai labai prasminga.“

 

✍️ Daugiau atsiliepimų čia

 

1,5-2 metų tėvystės gido temos:

 

Visapusiška 1,5 – 2 metų vaiko raida

✅ Tema „Vaiko raida 1,5-2 metai“ parengta su šeimos gydytoja, kineziterapeute, vaikų ortopede-traumatologe, ergoterapeute, logopede-logoterapeute, edukologe, sveikatos psichologe.

Sužinosite kokius įgūdžius kiekvieną mėnesį būna įvaldę 90% bei 50% vaikų, kaip tikrinama 2 metų vaiko raida, kokios yra realistiškos motorinės, pažintinės, emocinės, socialinės ir kalbos raidos gairės, kokios raudonos vėliavėlės signalizuoja, jog laikas kreiptis į specialistus bei kaip apskritai galime užtikrinti tinkamą 1,5 – 2 metų vaiko raidą šiuo etapu.

Logopedė-logoterapeutė Viktorija Bartkevičienė savo video paskaitoje supažindins kaip vystosi vaiko kalba šį pusmetį, ko yra (ne)realu tikėtis, paaiškins kaip tiksliai įvertinti kiek pasistūmėjusi vaiko kalba, patars kaip vaikui padėti pradėti kalbėti, paaiškins kada jau reikėtų kreiptis į specialistus ir atsakys į 11 dažniausiai tėvams kylančių klausimų apie vaiko kalbą.

Užteks klaidžioti interneto platybėse ieškant atsakymų apie vaiko raidą!

 

1,5 – 2 metų vaiko lavinimas ir didžiulis veiklų paruoštukas

✅ Parengta su edukologe, pedagoge, vaikų psichologe, ergoterapeute, kineziterapeute, logopede-logoterapeute, muzikos mokytoja.

Vaiko smalsumui ir įgūdžiams vis augant, pravers pažintis su svarbiausiais lavinimo pagrindais, 80+ knygelių rekomendacijų ir daugiau nei 115 visapusiškai lavinančių veiklų, paruoštų su 7 specialistais ir remiantis 1,5 – 2 metų vaiko raida. Veiklas rasite suskirstytas pagal raidos sritis – taigi galėsite kryptingai rinktis užsiėmimus pagal jus ir vaiką dominančias sritis. Tai ne šiaip tema, o didžiulis lavinimo pagal vaiko raidą paruoštukas ir jūsų kasdienių žaidimų palydovas.

Logopedė-logoterapeutė Viktorija Bartkevičienė yra paruošusi video pamokėles-žaidimus, padedančius vaikams pradėti kalbėti, o jau kalbantiems – tobulinti įgūdžius jungiant žodžius į sakinius. Visas kalbos lavinimo veiklas taip pat esame suskirstę pagal 3 kalbos lavinimo lygmenis, kurie leis rinktis užsiėmimus tikslingai.

🎥 Video pokalbis „Sensoriškai itin jautrūs vaikai “ (1:19 val.). Pokalbio metu su vaikų ergoterapeute Jovita Mince bus aptariama, kaip atpažinti jautrumą įvairiais amžiaus tarpsniais, kaip jis gali pasireikšti, kaip galime padėti sensoriškai itin jautriam vaikui maksimaliai integruotis gyvenime, kad nervų sistema taptų atsparesnė ir nebereaguotų taip jautriai, o taip pat aptarsime tėvų užduotus klausimus ir konkrečias situacijas.

 

1,5 – 2 metų vaiko miegas

✅ Parengta su šeimos gydytoja ir sertifikuotomis miego konsultantėmis.

Nors 1,5 – 2 metų vaiko miegas jau yra daug brandesnis, šiuo metu šeimos vis dar dažnai sprendžia įvairius miego galvosūkius. Video paskaitoje šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultantė Vytenė Menkevičienė aptars ko yra (ne)realu tikėtis iš 1,5 – 2 metų vaiko miego, kaip elgtis susidūrus su 18 mėnesio miego regresija ir kaip galime kurti ramų bei kokybišką vaiko miegą šiuo amžiaus tarpsniu. V. Menkevičienė taip pat patars kaip spręsti dažniausiai pasitaikančius iššūkius: Kaip 1 – 1,5 metų vaikas perkeliamas į lovytę/ atskirą kambarį/ atvirą lovą? Kaip elgtis, kai vaikas nori miegoti tėvų lovoje? Kaip elgtis, jei vaikas prabunda 4:00-6:00 val. ryto? Kaip pereiti prie vieno dienos miego? Ar normalu, kad 1,5 – 2 metų vaikas atsisako miegoti dieną? Kaip elgtis, kai vaikas priešinasi miegui? Ar normalu, kad vaikas vis dar prabunda naktį? Kaip elgtis, kai ištinka naktiniai košmarai, naktinis siaubas arba sumišusio atsibudimo sutrikimas? Tikimės, kad su miego konsultantėmis paruošti tekstai ir video paskaita padės normalizuoti lūkesčius bei atrasti jūsų šeimai veikiantį ramaus miego receptą.

 

1,5 – 2 metų vaiko mityba

✅ Parengta su gydytoja dietologe-IBCLC laktacijos konsultante, dietiste, akušere-žindymo konsultante ir sveikatos psichologe.

1,5 – 2 metų vaiko mityba tampa panaši į likusios šeimos, mažylio valgymas savarankiškėja. Tačiau čia kai kurios šeimos susiduria ir su naujais iššūkiais – išauga išrankumas, atsiranda mėgstami ir nemėgstami produktai, ne visada yra paprasta suprasti ko tiksliai (ne)nori vaikas – kaip elgtis šiose situacijose? Ieškote patiekalų idėjų? Galbūt bandote pasverti tolimesnės žindymo kelionės privalumus ir trūkumus, svarstote kokie yra nujunkymo metodai, ar jau esate tam pasiruošę (video pokalbis)? Šioje temoje aptarsime šiuos ir kitus dažniausius klausimus apie 1,5 – 2 metų vaiko mitybą.

 

1,5 – 2 metų vaiko perėjimas prie puoduko

✅ Parengta su vaikų psichologe-psichoterapeute ir šeimos gydytoja.

Ar žinojote, kad įžengiate į palankiausią amžiaus tarpsnį atsisakyti sauskelnių ir pradėti naudotis puoduku? Daugelis pirmąkart tėvų šį etapą pasitinka su nerimu ir nežinia. Todėl drauge su vaikų psichologe-psichoterapeute ir šeimos gydytoja paruošėme išsamų gidą, kuris suteiks reikalingą informaciją, kad pratinimas prie puoduko įvyktų sklandžiai, lengvai ir paprastai. Apžvelgsime visus svarbiausius klausimus: Ar jau laikas atsisakyti sauskelnių? Kokiu būdu galima įvertinti vaiko pasiruošimą puodukui tiksliausiai? Kokie metodai egzistuoja? Kokie jų principai, privalumai ir trūkumai? Kokį metodą rekomenduojame? Kokia literatūra gali praversti? Kaip pasiruošti iš anksto? Nuo ko pradėti ir kaip atrodo visas procesas pažingsniui? Naudoti apdovanojimus ar ne? Ar atsisakyti ir dienomis, ir naktimis? Kiek trunka perėjimas prie puoduko? Iki kada galima tikėtis „avarijų“? Ženkite į naują etapą su žiniomis ir pasitikėjimu.

 

1,5 – 2 metų vaiko ir tėvų santykiai

✅ Parengta su vaikų psichologe-psichoterapeute, sveikatos psichologe, lytiškumo ugdymo eksperte, ilgalaikių santykių lektoriumi.

Dažna šeima pasvajoja apie ypatingai tvirtą ir glaudų tarpusavio ryšį, bet kas yra viso to pagrindas? Kaip kuriamas ir stiprinamas ryšys? Kokie ženklai rodo, kad vaiko meilės „rezervuaras“ senka ar kaip tik yra sklidinas? Kaip užtikrinti tinkamą vaiko santykį su savo pačio kūnu? Kaip vaikas ir tėtis gali kurti savo ypatingą ir nepakeičiamą ryšį? O kaip gi mes, tėvai? Kaip spręsti kylančius konfliktus dėl buities ar auklėjimo? Tikimės, kad ši tema pravers ieškantiems būdų sugrįžti į glaudų tarpusavio santykį ar stiprinti šeimos ryšį. Psichologės taip pat aptars ką vertėtų žinoti, kai artėja naujas etapas – antras vaikas ar darželis. Čia rasite ir 2 video pokalbius apie pasiruošimą darželiui bei adaptaciją.

Daugelis mūsų įsivaizduojame, kad santykiai tapus tėvais kažkiek keisis, tačiau retai kada nutuokiame, kad šis etapas gali atskleisti pačias silpniausias mūsų santykių vietas. Pokalbio metu lektorius Arnas Markevičius pasidalins savo asmenine patirtimi apie ištikusią santykių krizę, kokios žinios padėjo tai išspręsti ir išlaikyti gerus santykius su žmona jau auginant dvynukus. Taip pat aptarsime šeimoms dažniausiai kylančius klausimus ir situacijas: staiga suprastėję santykiai, bandymai susigrąžinti ankstesnį gyvenimą, nėra laiko ir energijos vienas kitam, skirtingi požiūriai į vaiko auginimą, lygiavertiškumas, intymių santykių iššūkiai, kas turėtų būti centre – vaikas ar mes. Ir dar daug visko!

 

1,5 – 2 metų vaiko auklėjimas

Parengta su sveikatos psichologe, vaikų psichologe-psichoterapeute, pagarbios tėvystės koučere.

1,5 – 2 metų vaikui augant, vis dažniau pasitaiko keblių situacijų, priverčiančių tėvus pasukti galvą kaip tinkamai atsakyti, sureaguoti, elgtis. Šią temą parengusios specialistės ves per dažniausiai tėvams kylančius auklėjimo klausimus ir sprendimo būdus, padės geriau suprasti vaiką ir tai, koks pasaulis šiuo metu yra jo akimis, supažindins su alfa kartos auginimo subtilybėmis, padės išnaviguoti per vaikų (ir tėvų) emocijų bangas. Drauge su psichologe-psichoterapeute pabandysime susidraugauti su ribomis: Kodėl jos svarbios?Kokios ribos yra būtinos, o kokios pasirenkamos? Kaip jas brėžti tinkamai, efektyviai ir kartu jautriai atliepiant vaiko poreikius? Kuo skiriasi natūralios pasekmės nuo bausmių? Kas rodo, kad riba yra per griežta, per silpna ar kada problema yra gilesnė nei jūsų brėžiamos ribos? Čia taip pat rasite praktišką paruoštuką įvairioms situacijoms, pavyzdžiui, kaip elgtis, kai vaikas kanda, nesidalina, daro ką nors nesaugaus, reikalauja ko nors, mėto maistą, patiria kritimą ar užplūsta intensyvios emocijos.

Daugelis tėvų šiuo metu pastebi stipriai išaugusias vaiko emocijas ar net pasakoja, jog 1,5 – 2 metų vaikas „isterikuoja“, mušasi ar kandžiojasi, mėto, spiria, krenta ant žemės, rodo „ožiukus“. Bet ar žinote iš kur kyla šios didelės, gauruotos ir tėvus taip gąsdinančios emocijos? Tai yra intensyvi ir tuo pačiu viena labiausiai auginančių patirčių tėvystėje, tačiau neretai pritrūksta pasitikėjimo ir žinių kaip tokiose situacijose elgtis. Todėl šiame rinkinyje rasite ypatingą temą – 1,5 – 2 metų vaiko (ir tėvų) emocijos. Čia psichologė Milda Kukulskienė supažindins su vaiko emocine raida, ko realu tikėtis šiuo periodu, kaip 1,5 – 2 metų vaikas mokosi reguliuoti emocijas, kaip veikia emocijų zonos, kaip tinkamai elgtis per 1,5 – 2 metų vaiko emocijų iškrovą ir kaip patys galime padėti sau su savo jausmais šiuo periodu. Išspręskime šį emocijų ir vadinamų „isterijų“ bei „ožiukų“ galvosūkį drauge. Viskas yra daug paprasčiau nei manote!

🎥 Video paskaita „Ribos tėvystėje: Kaip tinkamai brėžti ribas, išlaikant ryšį su vaiku?“ (1:05 val.) Auklėdami savo vaikus, tėvai susiduria su situacijomis, kuomet vaikai pradeda siekti daugiau savarankiškumo, pradeda daugiau prieštarauti, maištauti arba priešintis dalykams, kurių prašo tėvai. Ne visuomet tėvams yra aišku, kokiu būdu ir kokia forma reaguoti į vaiko elgesį, kaip išreikšti savo nepritarimą netinkamam arba kartais net pavojingam vaiko elgesiui. Vaikų ir paauglių psichologė Natalija Kulakovskaja paskaitos metu pasidalins patarimais, kaip komunikuoti su vaiku išlaikant pagarbų abipusį santykį. Papasakos apie ribų brėžimo gaires, kurių pagalba bus aiškiau, kaip tinkamai brėžiant ribas, neprarandant santykio ir ryšio su vaiku. 

 

1,5 – 2 metų vaiko sveikata

✅ Parengta su šeimos gydytoja, vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja rezidente, skubios medicinos pagalbos specialiste, gydytoja odontologe, gydytoja vaikų odontologe, vaikų ortopede-traumatologe, vaikų ir paauglių psichologe, miego specialiste.

Šioje temoje aptarsime 1,5 – 2 metų vaiko sveikatos temas. Dažna šeima patiria pirmas vaikų ligas, tėvai mokosi tinkamai padėti mažyliui kiekvienu atveju ir įvertinti kada į kokią įstaigą kreiptis pagalbos (ypač pradėjus darželį) – tam pravers koncentruota informacija apie dažniausias ligas. Tėvai naršo interneto platybėse, bandydami atrasti būdus kaip „sustiprinti imunitetą“, bet ar tai nėra kova su vėjo malūnais? Kai kurios šeimos svarsto kaip atsisakyti buteliuko, čiulptuko ar nykščio čiulpimo, tačiau specialistų patarimai skiriasi ir pokyčių pradžia gali pasirodyti gan paini – leiskite šį galvosūkį palengvinti su apibendrintomis 5 specialistų rekomendacijomis. Gali įvykti pirmosios mažylio traumos, kurių metu tėvams į kulnus nusirita širdis, o iš galvos išgaruoja visos žinios kaip suteikti pagalbą – čia pravers skubios pagalbos specialistės instrukcijos. Čia rasite ir video pokalbį „Vaikų ligos – Q&A” (1:18 val.) su šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultante Vytene Menkevičiene.

🎥 Video paskaita „Vaikų dantų priežiūra ir sveikata“ (1:57 val.). Paskaitoje vaikų odontologė Erika Mažeikė aptars dažniausiai šeimoms kylančius klausimus ir aktualiausias temas apie apie vaikų dantų priežiūrą ir sveikatą: dantų dygimas, dantų valymas, dantų traumos, žalingi įpročiai ir tinkama mityba dantims. Paskaitos pristatymas:

 

Šeimos laisvalaikis

✅ Parengta su „laukinėjimą“ praktikuojančia mama – @laukinejam, 3 mažų keliautojų mama – @nera_blogo_oro ir didžiausios keliaujančių šeimų bendruomenės Lietuvoje „Keliaujančios Mamos“ pagalba.

Tikimės, kad ši tema įkvėps keliauti ir bus itin praktiškas įrankis ieškant idėjų ką aplankyti Lietuvoje su mažais vaikais (110+ vietų su nuorodomis, žemėlapiais, video, darbo valandomis, kainomis, kontaktais, atsiliepimais ir kita svarbia informacija), atrandant aprangą, kuri atlaikys net drąsiausius tyrinėjimus (su nuorodomis į labiausiai šeimoms pasiteisinusius produktus) ir naudingą informaciją apie išvykas.

 

Mamos karjera po vaiko priežiūros atostogų

✅ Parengta su karjeros ir verslo konsultante.

Svarstote grįžti į darbą? Keisti darbo vietą ar poziciją? Ruošiatės naujam karjeros etapui po vaiko priežiūros atostogų? Kad ir kuriame etape bebūtumėte, karjeros konsultantė Simona Bareikė su savo video paskaitų ciklu padės susikurti aiškų veiksmų planą kiekvienam iš šių etapų bei patars kaip galime iš anksto pasiruošti pokyčiams. Kaip susirasti naują darbą: svarbūs klausimai prieš darbo paiešką, darbinis portfolio, devynios darbo paieškos strategijos. Kaip susikurti akį traukiančią „LinkedIn“ paskyrą: kodėl verta susikurti „LinkedIn“ paskyrą, kokios yra pagrindinės „LinkedIn“ paskyros dalys ir ką svarbu apie jas žinoti, kontaktų rato plėtimas ir darbo paieška „LinkedIn“ platformoje. Ką daryti, kai norite keisti darbą ar karjerą, bet nežinote į ką: naujų etapų iššūkiai, naujų karjeros idėjų paieškos kanalai, pratimai karjeros idėjoms generuoti, karjeros idėjų pasitikrinimas ir planavimas. Ši tema gimė tam, kad padrąsintume mamas imti gyvenimą į savo rankas ir jį gyventi.

 

Palaikymo programa šeimoms

 

Į šeimų klausimus atsako:

👩🏻‍⚕️ 14 specialistų  💻📱 Online  ⏰ Iki 4 d.d.

 

 

Paprasta naudotis:

💻 Kompiuteriu 📱 Telefonu ⏰ Visą parą 🌍 Iš bet kur 🥳 Neribotai

 

PRISIJUNK JAU DABAR

ir ženk per 1,5-2 tėvystės metus su ramybe bei palaikymu!

Aš ir 200+ šeimų jau laukiame tavęs čia 💛

⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Jums taip pat gali patikti:

augantiseima.lt/klubas

29 specialistai

 

Kuriant 1,5 – 2 metų informacinį rinkinį prisidėjo:

💛 Šeimos gydytoja – Aksana Platūkienė

💛 Šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultantė – Vytenė Menkevičienė (@kiskiai_sapnuoja)

💛 Vaikų ligų ir neonatologijos gyd. rezidentė – Elena Landsbergytė-Bukauskienė (@ir_vel_sloga)

💛 Gydytoja dietologė ir IBCLC laktacijos konsultantė – Barbora Jarašūnė (jarasune.lt)

💛 Dietistė – Vaida Kurpienė (vaikumityba.lt)

💛 Sveikatos psichologė – Milda Kukulskienė (@svelni.tevyste)

💛 Vaikų ir paauglių psichologė – Natalja Kulakovskaja (@vaiku.psichologija.tevams)

💛 Vaikų psichologė-psichoterapeutė – Simona Velikienė (velikiene.site)

💛 Gydytoja vaikų odontologė – Erika Mažeikė

💛 Gydytoja odontologė – Daiva Pociūtė (@apievaikudantis)

💛 Vaikų ortopedė-traumatologė – Raimonda Valaikaitė (naturoti.lt)

💛 Skubios medicinos pagalbos specialistė – Akvilė Sabaliauskaitė

💛 Akušerė ir žindymo konsultantė – Ieva Girdvainienė (gandrolizdas.lt)

💛 Edukologė – Jovita Starkutė (@jovita.starkute, @familylabacademy)

💛 Mokytoja – Lina Dumbliauskienė (@dumbliauskiene.lina, @familylabacademy)

💛 Logopedė-logoterapeutė – Viktorija Bartkevičienė (@zuikiuola)

💛 Muzikos mokytoja – Eva Gintarė Obaji (@eva.creativelearning)

💛 Lytiškumo ugdymo ekspertė – Akvilė Giniotaitė (Ne Kopūstų Vaikai)

💛 Kineziterapeutė – Miglė Datenytė (@physiobabies)

💛 Ergoterapeutė – Jovita Mincė (@ergoterapeutejovita)

💛 Ergoterapeutė – Edita Kalašnikovienė (@benefitsoftherapy)

💛 Sertifikuota miego konsultantė – Ieva Anskaitienė

💛 Pagarbios tėvystės koučerė – Dovilė Šafranauskė

💛 Karjeros ir verslo konsultantė – Simona Bareikė (careerhouse.lt)

💛 Lektorius – Arnas Markevičius (arnasmarkevicius.lt)

💛 Tinklaraščio „Laukinėjam“ autorė – Skaistė Manstavičienė (@laukinejam)

💛 Tinklaraščio „Nėra blogo oro“ autorė –  Lina Vasiliauskienė (@nera_blogo_oro)

💛 „Keliaujančios mamos“ bendruomenė (Facebook, Instagram)

💛 Muzikos ir šokio pedagogė – Gintarė Kemeklienė (@soliopamoka)

Atsiliepimai

Kaina 340,00 98,00
Prisijungę 263 nariai
Autorius 29 specialistai
Formatas 📚 Žinios + 🎥 Video paskaitos + 🆘 Atsakantys specialistai + ❤️ Šeimų grupė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota