1 – 1,5 metų vaikas

1 – 1,5 metų vaikas

Kaina 208,00 98,00
Prisijungę 237 nariai
Autorius 24 specialistai
Formatas 📚 Žinios + 🎥 Video paskaitos + 🆘 Atsakantys specialistai + ❤️ Šeimų grupė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota

👶🏻 Tinkamiausia vaikams nuo 11 mėnesių 1 savaitės iki 17 mėnesių 4 savaičių.

✅ Parengta su daugiau nei 23 įvairių sričių specialistais.

🧩 Čia rasite visą reikalingą informaciją šeimai: raida, lavinimas, miegas, mityba, sveikata, priežiūra, ryšys su vaiku, tėvų santykiai, auklėjimas, karjera po vaiko priežiūros atostogų.

🌈 Rinkinys „1 – 1,5 metų vaikas“ sudarytas pagal šeimų poreikius ir realius išgyvenimus šiuo tarpsniu. Čia rasite atsakymus į visus dažniausiai tėvams kylančius klausimus apie 1 – 1,5 metų vaiką ir dar daugiau! Žvilgtelkite į rinkinio temų turinį.

📖🎥 Viena dalis turinio – tekstai, kita dalis – video paskaitos.

👩‍⚕️ Ko nors pritrūko? Klauskite 20 specialistų komandos.

🌎 Platforma prieinama visą parą, įvairiais įrenginiais iš bet kokio pasaulio kampelio. O įsigytas turinys jums bus pasiekiamas amžinai – be jokių žvaigždučių!

🌱 Platforma nuolat atnaujinama ir pildoma.

👨‍👩‍👧 Uždara Facebook grupė jaukiems tarpusavio pokalbiams tarp rinkinius įsigijusių šeimų.

👍 Šeimos rinkiniais jau pasinaudojo tūkstančius kartų.

💛 Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai šeimai. Aukime kartu!

 

Ką rasite rinkinyje?

 

Pasivaikščiokite po rinkinį

 

1 – 1,5 metų vaiko raida

✅ Tema „Vaiko raida 1 – 1,5 metai“ parengta su šeimos gydytoja, kineziterapeute, vaikų ortopede-traumatologe, ergoterapeute, logoterapeute, edukologe, vaikų psichologe.

Dažnai šeimos pasakoja – „1 metų vaikas nevaikšto“, bet ar tikrai jau turi vaikščioti? Šioje temoje sužinosite kokius įgūdžius kiekvieną mėnesį būna įvaldę 90% bei 50% vaikų, kaip tikrinama 1 metų bei pusantrų metų vaiko raida, kada iš tikrųjų pradeda vaikščioti vaikai, kokios yra realistiškos motorinės, pažintinės, psichosocialinės raidos gairės, kaip užtikrinti tinkamą 1 – 1,5 metų vaiko raidą šiuo etapu, kada ir kokie raidos šuoliai vyks mažylio gyvenime. Užteks klaidžioti interneto platybėse ieškant atsakymų vaiko raidą!

 

1 – 1,5 metų vaiko lavinimas

✅ Parengta su edukologe, pedagoge, ergoterapeute, logopede-logoterapeute ir logoterapeute.

Likus 1-2 dienos miegams ir mažylio smalsumui vis augant, pravers edukologės ir pedagogės paruošta video paskaita apie lavinimo pagrindus ir visapusiškai lavinančias veiklas, paremtas 1 – 1,5 metų vaiko raida. Kiekviena veikla kruopščiai atrinkta, su paaiškintomis naudomis ir reikalingomis priemonėmis. Tai ne šiaip tema, o visas lavinimo gidas kiekvienam mėnesiui namuose! Čia taip pat rasite teoriją apie lavinimą, realistiškas kalbos raidos gaires, sužinosite ar reikėtų susirūpinti jei pusantrų metų vaikas dar nekalba ir kokia iš tikrųjų yra 1 – 1,5 metų vaiko kalbos raida.

Logopedė-logoterapeutė Viktorija Bartkevičienė čia yra paruošusi ir specialią video temą – žaidimus kalbos lavinimui. Taip pat rasite raidai pritaikytų knygelių rekomendacijas ir dar daug kitų patarimų jūsų kasdieniams nuotykiams su 1 – 1,5 metų vaiku.

 

1 – 1,5 metų vaiko emocijos

Parengta su sveikatos psichologe Milda Kukulskiene.

Daugelis tėvų šiuo metu pastebi stipriai išaugusias vaiko emocijas ar net pasakoja, jog 1 metų vaikas „isterikuoja“, mušasi ar kandžiojasi, krenta ant žemės, rodo „ožiukus“. Bet ar žinote iš kur kyla šios didelės, gauruotos ir tėvus taip gąsdinančios emocijos? Tai yra intensyvi ir tuo pačiu viena labiausiai auginančių patirčių tėvystėje, tačiau neretai pritrūksta pasitikėjimo ir žinių kaip tokiose situacijose elgtis. Todėl šiame rinkinyje rasite ypatingą temą – 1 – 1,5 metų vaiko emocijos. Čia psichologė Milda Kukulskienė supažindins su vaiko emocine raida, ko realu tikėtis šiuo periodu, kaip 1 – 1,5 metų vaikas mokosi reguliuoti emocijas, kaip veikia emocijų zonos, kaip tinkamai elgtis per 1 -1,5 metų vaiko emocijų iškrovą ir kaip patys galime padėti sau su savo jausmais šiuo periodu. Išspręskime šį emocijų ir vadinamų „isterijų“ bei „ožiukų“ galvosūkį drauge. Viskas yra daug paprasčiau nei manėte!

 

1 – 1,5 metų vaiko mityba

✅ Parengta su gydytoja dietologe-IBCLC laktacijos konsultante, dietiste, akušere-žindymo konsultante ir sveikatos psichologe.

1 – 1,5 metų vaikas pamažu iš primaitinimo pereina į pilnaverčio šeimos valgytojo etapą. Tačiau čia kai kurios šeimos susiduria ir su naujais iššūkiais –  gali pasirodyti, kad 1 metų vaikas nevalgo ir tik mėto maistą, išauga išrankumas, atsiranda mėgstami ir nemėgstami produktai, ne visada yra paprasta suprasti ko tiksliai (ne)nori vaikas – kaip elgtis šiose situacijose? Galbūt bandote pasverti tolimesnės žindymo kelionės privalumus ir trūkumus, svarstote kokie yra nujunkymo metodai, ar jau esate tam pasiruošę? O gal norisi sužinoti kaip atsisakyti buteliuko? Šioje temoje aptarsime šiuos ir kitus dažniausius klausimus apie 1 – 1,5 metų vaiko mitybą.

 

1 – 1,5 metų vaiko priežiūra

✅ Parengta su šeimos gydytoja, vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja rezidente, skubios medicinos pagalbos specialiste, gydytoja odontologe, gydytoja vaikų odontologe, vaikų ortopede-traumatologe, vaikų ir paauglių psichologe, miego specialiste ir „laukinėjimą“ praktikuojančia mama. 

Šiuo tarpsniu paprastai kalasi krūminiai, dažnai įvyksta pažintis su vaikų ligomis, tėvai mokosi tinkamai padėti mažyliui kiekvienu atveju ir įvertinti kada į kokią įstaigą kreiptis pagalbos (ypač pradėjus darželį). Šeimos naršo interneto platybėse, bandydamos atrasti būdus kaip „sustiprinti imunitetą“, bet ar tai nėra kova su vėjo malūnais? Kai kurios šeimos svarsto kaip atsisakyti buteliuko, čiulptuko ar nykščio čiulpimo, tačiau specialistų patarimai skiriasi ir pokyčių pradžia gali pasirodyti gan paini. Gali įvykti pirmosios mažylio traumos, kurių metu tėvams į kulnus nusirita širdis, o iš galvos išgaruoja visos žinios kaip suteikti pagalbą. Vaikas pradeda aktyvius lauko tyrinėjimus ir vis kyla klausimas kaip aprengti vaiką naujam sezonui. 1 – 1,5 metų vaiko priežiūra išties primena išgyvenimo iššūkį, tad šis priežiūros paruoštukas įvairiems atvejams suteiks ramybės ir pasiruošimo. Čia rasite ir video pokalbį „Vaikų ligos – Q&A” (1:18 val.) su šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultante Vytene Menkevičiene.

🎥 Video paskaita „Vaikų dantų priežiūra ir sveikata“ (1:57 val.). Paskaitoje vaikų odontologė Erika Mažeikė aptars dažniausiai šeimoms kylančius klausimus ir aktualiausias temas apie apie vaikų dantų priežiūrą ir sveikatą: dantų dygimas, dantų valymas, dantų traumos, žalingi įpročiai ir tinkama mityba dantims. Paskaitos pristatymas:

 

1 – 1,5 metų vaiko miegas

✅ Parengta su sertifikuotomis miego specialistėmis.

Nors mažylio miegas jau yra daug brandesnis, šiuo metu šeimos vis tiek dažnai sprendžia įvairius su miegu susijusius klausimus. Kodėl 1 metų vaikas nemiega ar verkia naktimis, kodėl staiga suprastėjo miegas, ar normalu vis dar prabusti naktimis, kada ir kaip perkeliamas 1 – 1,5 metų vaikas į lovytę/ atskirą kambarį/ atvirą lovą, kiek miega 1 metų vaikas, kada ir kaip pereiti nuo 2 dienos miegų prie 1, kodėl vaikas prabunda 4:00-6:00 val. ryto ir t.t. Šioje temoje rasite šiuos ir kitus atsakymus į dažnai užduodamus klausimus apie 1 – 1,5 metų vaiko miegą.

 

Ryšys su 1 – 1,5 metų vaiku

✅ Parengta su vaikų psichologe, sveikatos psichologe ir lytiškumo ugdymo eksperte.

Nors meilė mažyliui „sprogdina“ tėvų širdis, vis dažniau pasitaiko ir keblių situacijų, priverčiančių tėvus pasukti galvą kaip atsakyti, sureaguoti, elgtis. O kartais tai pavirsta ir į tėvų tarpusavio nesutarimus sprendžiant kaip pasielgti. Atrodo, kad šios augančios vaiko emocijų bangos, tarytum, išsunkia iš jūsų tarpusavio ryšį? Ši tema – paruoštukas visų „kaip elgtis, kai…“, pagalba jums sugrįžtant į glaudų tarpusavio ryšį, geriau suprantant savo vaikus, partnerį ir pačius save. Psichologės taip pat aptars tokias aktualias temas, kaip antras vaikas, darželis nuo 1-erių, nesutarimai su kitais vaikais žaidimų aikštelėje. Čia rasite ir 2 video pokalbius apie pasiruošimą darželiui bei adaptaciją.

 

Mamos karjera

✅ Parengta su karjeros ir verslo konsultante.

Svarstote grįžti į darbą? Keisti darbo vietą ar poziciją? Ruošiatės naujam karjeros etapui po motinystės? O gal norėtumėte vaiko priežiūros atostogose likti ilgiau? Kad ir kuriame etape bebūtumėte, karjeros konsultantė Simona Bareikė padės susikurti aiškų veiksmų planą kiekvienam iš šių etapų, kaip galime iš anksto pasiruošti pokyčiams. Ji taip pat pasidalins savo žmogiškųjų išteklių žiniomis, asmenine patirtimi derinant karjerą ir motinystę bei kodėl tapimas mama neturėtų būti stabdis. Ši tema gimė tam, kad padrąsintume mamas imti gyvenimą į savo rankas ir jį gyventi.

 

Šeimų su 1 – 1,5 metų vaikais istorijos

✅ Parengta su 7 šeimomis.

Kaip šeima, taip unikali istorija – su savais džiaugsmais ir iššūkiais. Žvilgtelkite į tai, kuo šiuo metu gyveno kitos 7 šeimos ir kokios įvairios, bet kartu ir panašios yra visų šeimų patirtys auginant 1 – 1,5 metų mažylius.

 

Ką apie rinkinius pasakoja šeimos?

Visus atsiliepimus rasite čia.

 

Esate arti 18 mėnesių ir nesate tikri ar verta?

Rinkiniai yra kuriami taip, kad galėtų būti naudojami ne tik konkrečiam tarpsniui, bet ir po to. Pavyzdžiui, pasiekus 18 mėnesių sukaktį, vienintelės temos, kurių jau tikrai nebepanaudosite – individualaus mėnesio raidos gairės, 1 gimtadienis, miego regresija. Visa kita pritaikoma ir vaikui augant. Video paskaitos su specialistais taip pat yra paruoštos 1-2 metų vaikams. Taigi nors teoriškai dauguma rinkinio temų yra skirtos 12-18 mėnesių tarpsniui, praktikoje – gali būti pritaikomos ir iki maždaug 2 metų! Parašykite kuo šiuo metu gyvenate, kokie klausimai bei temos yra aktualiausi ir pabandysime kartu surasti jums tinkamą sprendimą.

 

Dovanokite rinkinį šeimai su 11-12 mėnesių vaiku

Įsigykite dovanų kuponą ir per 2 darbo dienas gausite kuponą PDF formatu, kurį galėsite padovanoti šeimai.

24 specialistai

 

Kuriant 1 – 1,5 metų informacinį rinkinį prisidėjo:

💛 Šeimos gydytoja – Aksana Platūkienė

💛 Vaikų ligų ir neonatologijos gyd. rezidentė – Elena Landsbergytė-Bukauskienė (@ir_vel_sloga)

💛 Gydytoja dietologė ir IBCLC laktacijos konsultantė – Barbora Jarašūnė (jarasune.lt)

💛 Dietistė – Vaida Kurpienė (vaikumityba.lt)

💛 Sveikatos psichologė – Milda Kukulskienė (@svelni.tevyste)

💛 Vaikų ir paauglių psichologė – Natalja Kulakovskaja (@vaiku.psichologija.tevams)

💛 Vaikų psichologė – Simona Velikienė (velikiene.site)

💛 Gydytoja odontologė – Daiva Pociūtė (@apievaikudantis)

💛 Gydytoja vaikų odontologė – Erika Mažeikė

💛 Vaikų ortopedė-traumatologė – Raimonda Valaikaitė (naturoti.lt)

💛 Skubios medicinos pagalbos specialistė – Akvilė Sabaliauskaitė

💛 Akušerė ir žindymo konsultantė – Ieva Girdvainienė (gandrolizdas.lt)

💛 Edukologė – Jovita Starkutė (@jovita.starkute, @familylabacademy)

💛 Logopedė-logoterapeutė – Viktorija Bartkevičienė (@zuikiuola)

💛 Logoterapeutė – Edita Akstinavičienė (@edita.aksti)

💛 Lytiškumo ugdymo ekspertė – Akvilė Giniotaitė (Ne Kopūstų Vaikai)

💛 Kineziterapeutė – Miglė Datenytė (@physiobabies)

💛 Ergoterapeutė – Jovita Mincė (@ergoterapeutejovita)

💛 Ergoterapeutė – Edita Kalašnikovienė (@benefitsoftherapy)

💛 Sertifikuota miego konsultantė – Ieva Anskaitienė

💛 Pagarbios tėvystės koučerė – Dovilė Šafranauskė

💛 Karjeros ir verslo konsultantė – Simona Bareikė (careerhouse.lt)

💛 Tinklaraščio „Laukinėjam“ autorė – Skaistė Manstavičienė (@laukinejam)

💛 Muzikos ir šokio pedagogė – Gintarė Kemeklienė (@soliopamoka)

Atsiliepimai

Kaina 208,00 98,00
Prisijungę 237 nariai
Autorius 24 specialistai
Formatas 📚 Žinios + 🎥 Video paskaitos + 🆘 Atsakantys specialistai + ❤️ Šeimų grupė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota