Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

🚽 Puoduko gidas: Kaip atsisakyti sauskelnių?

🚽 Puoduko gidas: Kaip atsisakyti sauskelnių?

Kaina 12,00
Prisijungę 833 nariai
Autorius Vaikų psichologė Simona Velikienė ir šeimos gydytoja Aksana Platūkienė
Formatas Atmintinės + video pokalbis
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribotam laikui

700+ Lietuvos tėvų jau sėkmingai pasinaudojo puoduko gidu ir rekomenduoja kitiems

 

📌 Klubo nariai šiuos mokymus žiūri NEMOKAMAI ir gali užduoti klausimus psichologėms 👉 KLUBAS TĖVAMS

Taip pat visos šeimos, įsigijusios 1-1,5 metų, 1,5-2 metų arba 2-4 metų mokymų rinkinius turi nemokamą priėjimą prie puoduko gido savo rinkinyje.

 

Ką rasite viduje?

📱 Online atmintinės patogiai suskirstytos pagal temas ir pasiekiamos visais įrenginiais

🎥 Video – realių situacijų ir sunkumų aptarimas (1:47 val. įrašas su psichologe-psichoterapeute)

👩🏻‍⚕️ Parengta su šeimos gydytoja bei vaikų psichologe-psichoterapeute

📚 Teorinė dalis: kada pradėti, kaip pasiruošti, ką vertėtų žinoti, metodų palyginimas

🚽 Praktinė dalis: perėjimo prie puoduko ABC pažingsniui

💡 Mamoms labiausiai pasiteisinančių daiktų rekomendacijos

🆘 Dažniausiai kylantys klausimai ir atsakymai

🙌 Naudokitės neribotai ir sutaupykite (įsigydami mokymų rinkinį sutaupote)

👶🏻 1-3 metų vaikams

 

Šeimos rekomenduoja

  

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Laura B.: „Padėjo vienu kartu prisėsti, perskaityti visą informaciją, susikaupt ir užsimotyvuoti, nes jau kurį laiką po truputį tam ruošiamės. Tai praktiškai po dienos startavom 🙂 Labai patiko asmeniniai pasidalinimai… Čia kaip su drauge pasitarus. Man regis man tik to ir reikėjo 🙂 Padeda įsižeminti, nesijaust vienišai ir sužinoti kažką naujo.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Evelina L.: Tikrai lengviau buvo pradėti šią kelionę. Dėkui! Labai patiko aiškūs metodai ir praktiniai patarimai, veiksmų seka (ką po jo geriausiai daryti). Iveta, ačiū, kad kuriate tokius rinkinius!“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Rūta B.: Viskas super patiko! Pirmąkart sužinojau apie metodus. Tas labai palengvino apsisprendimą, kaip pratinti ant puoduko. Man taip pat buvo svarbu žinoti vaiko psichologiją, kad netraumuotumėm vaiko pratinant ant puoduko ir  turėtumėm tinkamus lūkesčius.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Alina R.: Labai išsamu ir aišku, tiesiog super. Daug susistemintos informacijos, man labai viskas patinka.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Karolina T.: „Patiko moksliškai pagrįsta informacija papildyta asmenine patirtimi. Daug naudingos informacijos, lengva skaityti. Tikrai galima pritaikyti.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Kristina R.: „Nieko nekeiskit! Esu pirmakartė mama ir tai man naujas nepažintas etapas. Todėl labai patiko, kad viskas aiškiai ir glaustai aprašyta, daug asmeninės patirties pavyzdžių.“

 

 

Puoduko gidas apžvelgia, kaip atsisakyti sauskelnių kuo paprasčiau ir ramiau

Puoduko reikalai tarp daugelio pirmąkart tėvų yra pasitinkami su nerimu ir pasimetimu. Šeimas glumina informacijos perteklius, aplinkoje sklando prieštaringos nuomonės kada pradėti ir kaip atsisakyti sauskelnių, trūksta patikimos informacijos lietuvių kalba.

Taigi tėvų prašymu, parengėme koncentruotą patarimų gidą, kuris apžvelgia svarbiausias temas, dažniausiai kylančius klausimus, kas pasiteisina šeimoms bei kitus praktiškus patarimus ir įrankius, kad vaiko pratinimas prie puoduko prasidėtų kuo sklandžiau visai šeimai.

Ženkite į naują etapą su žiniomis ir palaikymu!

 

✅ Parengta su vaikų psichologe-psichoterapeute ir šeimos gydytoja

Kaip atsisakyti sauskelnių

Čia rasite teorinę ir praktinę informaciją kaip atsisakyti sauskelnių, kuri yra parengta su vaikų psichologe-psichoterapeute Simona Velikiene ir šeimos gydytoja Aksana Platūkiene, remiantis mokslu, šių specialisčių profesine bei praktine patirtimi.

 

Įtrauktos asmeninės šeimų patirtys

Puoduko gidas taip pat įtraukia realias tėvų patirtis, kurios yra peržiūrėtos specialistų, apžvelgia kas iš tikrųjų yra pasiteisinę šeimoms ir kas ne.

 

Aptartos realios tėvams kylančios situacijos ir sunkumai

Video pokalbio su psichologe-psichoterapeute Simona Velikiene metu (1:47 val.) aptariame įvairias situacijas, kylančias atsisakant sauskelnių. Aptarsime, kaip elgtis kilus įvairiems sunkumams, kaip reaguoti į vaiko pasipriešinimą, kaip prisijaukinti puoduką, kaip žinoti kada daryti pertrauką, kaip elgtis įvykus regresijai, ką daryti su sauskelnių naudojimu naktimis, kaip suderinti perėjimą su darželio pradžia ir kitas jūsų pateiktas situacijas bei klausimus apie sauskelnių atsisakymo procesą.

 

✅ Visos aktualiausios temos, kurių prireiks

Kaip atsisakyti sauskelnių

 

Vieną kartą įsigijus – naudokitės nors ir amžinai!

Turinys bus pasiekiamas ir juo galėsite naudotis be jokių apribojimų naudodami kompiuterį, mobilųjį telefoną ar planšetę nors ir amžinai.

 

Kam rekomenduojame?

Ypač daug vertingų žinių ir praktiškų patarimų šiame puoduko gide atras tėvai, auginantys vaikus nuo 1 iki 3 metų.

 

Dažnas klausimas: Kada pradėti pratinti vaiką ant puoduko?

kaip pripratinti vaika prie puoduko

Kai aplinkoje sklando skirtingos nuomonės, pažiūros, metodai ir net kartų skirtumai, dažna šeima klausia: „Kada ir kaip pripratinti vaiką prie puoduko naudojimo?“. Puoduko gide žvilgtelėsime į atliktus tyrimus, bendras specialistų rekomendacijas, vaiko pasiruošimo ženklus ir kada perėjimą prie puoduko vertėtų nukelti. Tikimės, kad visai tai šeimoms padės objektyviai įvertinti savo individualią situaciją ir nuspręsti kada mokyti vaiką ant puoduko yra tinkamiausias laikas jūsų šeimai.

 

Dažnas klausimas: Kiek trunka vaikų pratinimas prie puoduko

kaip pripratinti vaika prie puoduko

Deja, bet labai dažnai tėvų lūkesčiai atsisakant sauskelnių ir realios fiziologinės vaikų galimybės stipriai prasilenkia. Todėl atsakysime į kitą dažną tėvų klausimą: „Kiek laiko paprastai gali trukti vaiko pratinimas ant puoduko?“. Taip pat sužinosite kokios įtakos turi tai, kada pradėsite šį procesą, kada yra realu tikėtis, jog vaikas nebepatirs „avarijų“ dienomis bei naktimis ir puoduko reikalai vyks visiškai sklandžiai.

 

Dažnas klausimas: Kaip pratinti prie puoduko, atliepiant vaiko poreikius?

kaip pratinti vaika ant puoduko

Kartais šeimos būna girdėję neraminančių istorijų, kurios prieštarauja pagarbiems šeimos auklėjimo principams ir klausia „kaip vaiką pratinti ant puoduko kuo švelniau?“. Šiuolaikinėje literatūroje galima rasti įvairių metodų, kurie užtikrina, kad atsisveikinimas su sauskelnėmis įvyks atliepiant vaiko poreikius ir individualų ritmą. Puoduko gide koncentruotai aptarsime metodų įvairovę, jų privalumus, trūkumus, literatūrą ir tikimės, kad tai padės išsirinkti metodą, kuris atspindi jūsų šeimos principus.

 

Dažnas klausimas: Kaip pasiruošti sauskelnių atsisakymui iš anksto?

kaip pratinti vaika ant puoduko

Puoduko gide rasite praktiškų patarimų, kaip pripratinti vaiką prie puoduko naudojimo idėjos palaipsniui dar iki pradedant naudoti patį puoduką. Sužinosite ką vertėtų žinoti renkantis mažylio pirmąjį puoduką, kada su juo supažindinti vaiką, kur jį pasiteisina laikyti, kaip pratinti vaiką ant puoduko atsisėsti, kaip pasiruošti namų erdvę naujam etapui, kokie drabužiai ir kiti daiktai gali praversti, kiek laiko šeimai vertėtų susiplanuoti pradedant perėjimą prie puoduko.

 

Dažnas klausimas: Kaip vyksta perėjimas nuo sauskelnių prie puoduko?

Puoduko reikalai

Puoduko gidas žingsnis po žingsnio veda per visą sauskelnių atsisakymo procesą nuo pirmosios dienos iki sklandaus puoduko naudojimo, palyginame įvairius pasirinkimus ir alternatyvas, kaip vyksta sauskelnių atsisakymas dienos ir nakties miego metu, apžvelgiame dažnai iškylančius iššūkius, kas gali padėti, kai puoduko reikalai klostosi prasčiau. Aptarsime kaip elgtis išėjus iš namų ir ką turėti su savimi, kaip elgtis susidūrus su puoduko regresija, kokiais atvejais vertėtų sustabdyti perėjimo prie puoduko procesą ir sugrįžti prie to vėliau. Tikimės, kad šis išsamus gidas užves jus ant tinkamo kelio ir palengvins naujo etapo pradžią!

 

📌 Turinį pateikiame teksto ir video formatu

Kiekvienoje temoje rasite patogiai išdėstytus tekstus, kurie leis greitai ir lengvai judėti per jus dominančius klausimus. Taip pat video klausimų-atsakymų sesiją.

 

📌 Turinį pasieksite iškart po apmokėjimo

Iškart po registracijos ir apmokėjimo būsite nukreipti į savo įsigytą turinį, kurį galėsite pradėti skaityti iš karto arba sugrįžti jums patogiu metu.

 

📌 Norite pasiteirauti?

Kilus klausimams, kreipkitės el.paštu info@augantiseima.lt.

 

Jums taip pat gali patikti:

augantiseima.lt/klubas

Vaikų psichologė Simona Velikienė ir šeimos gydytoja Aksana Platūkienė

Kaip atsisakyti sauskelnių

Turinys yra parengtas su vaikų psichologe-psichoterapeute Simona Velikiene ir šeimos gydytoja Aksana Platūkiene.

Atsiliepimų nėra.
Kaina 12,00
Prisijungę 833 nariai
Autorius Vaikų psichologė Simona Velikienė ir šeimos gydytoja Aksana Platūkienė
Formatas Atmintinės + video pokalbis
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribotam laikui