Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Tinklaraštis

Meilė

0-44
Santykiai

Meilė

Meilė.

Man atrodo, kad kuo daugiau išbandymų praeina santykiai, tuo daugiau progų yra gilinti tą tarpusavio santykį išsišnekant ir vis geriau pažinti partnerio, o taip pat ir savo poreikius. Labai lengva yra susikišti vidun savo jausmus ir apsimesti, kad jie neegzistuoja. Labai sudėtinga yra tuos savo jausmus išsakyti garsiai, gebėti išgirsti kito mintis ir tuomet nepulti, nesiginti, o priimti, kalbėtis, ieškoti kompromisų. Bet tik taip meilė auga ir su metais gilėja.

Vaiko atėjimas man buvo ir tebėra vienas didžiausių santykių išbandymų. Tik 5 mėnesiai, o abu jau ne kartą turėjom nusiimti savo “karūnas”, priglausti vienas kito silpnybes, iššnekėti gumulus gerklėje, išgedėti ir išlydėti savo versiją “prieš vaiką”, pažinti ir net kažkuria prasme iš naujo pamilti vienas kitą “su vaiku”. Šis etapas – viena intensyviausių santykių mokyklų. Ir plėsti tą komforto zoną niekada nėra labai patogu ar lengva, bet tik taip įvyksta augimas, kūrenasi šeimos židinys ir spragsi magiškos meilės žiežirbos.

Kokia fraze užbaigiau savo santuokos įžadus, tokia užbaigiu ir šiandieną: “Kasdien dėkoju, kad tave sutikau. Myliu tave ❤”

📷 Ilja Sivakoff


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *