Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Tinklaraštis

22 kūdikio savaitė

0-45
Kūdikio savaitės (1-12mėn) / Kūdikis (1-12 mėn)

22 kūdikio savaitė

Dar prieš keletą mėnesių būdavo situacijų kai parvažiuoju namo su Liepa po klyksmų kelionės, įduodu ją vyrui ir einu vienumoje nusiraminti, nes žinau, kad jeigu kalbėsiu, tai verksiu. Šiom dienom grįžtu su nuotaika ir pergalingu “mum sekėsi nuostabiai!”. Galbūt tai tik medaus mėnuo, kuris jau rytoj praeis, bet aš į save siurbiu kiekvieną jo sekundę. Kiekvieną jos mielą iki negalėjimo šypseną, kiekvieną besąlygiškos meilės išraišką, kiekvieną neįprastai ilgo miego minutę, kiekvieną godų moliūgo tyrelės kąsnį, vos neprarytą su visu šaukšteliu, kiekvieną mano veido paglostymą rankutėm, kiekvieną sukrykštavimą jai pagavus mūsų žvilgsnius ar pamačius Atilą. Kiekvieną mažutėliausią akimirką deduosi vidun prisiminimui. Fiksuoju, užsišaldau ir išsitrauksiu prasidėjus mažajai paauglystei 😀 Liepa, jei skaitysi, žinok – tu nuostabi, na, tiesiog negaliu susiturėti 💛

Šiomis savaitėmis Liepa pradėjo treniruotis apsivertimą ant pilvo ir naktimis, todėl keletą naktų kėliausi gelbėti situaciją, Ir taip ištisai. O dabar tik spėju išeiti iš kambario ir ji jau apsivertusi ant pilvo kuo saldžiausiai miega 🌙 Kalbant apie miegą, vyksta kažkas mistiško. 4 dienos miegai po 0.5val. virto į 2-3 miegus, bet daug ilgesnius. Pirmasis dienos miegas tapo pats ilgiausias – kartais įminga net 1.5-2 valandoms. Pietinis miegas lauke, priklausomai nuo aplinkybių, trunka 0.5-1.5val. Nakties miegas prasideda 19val, tik keltis pastaruoju metu pradėjo nebe 7val., o 8val. ar net 9:30val.

Kas dar? Liepa negali rankutėmis atsičiupinėti savo kojų, kartais bando ir jas paragauti. Atopinis dermatitas šiuo metu labai lengvos formos ir lieka stebėjime, tyrimai nerado jokių alergenų ir gavę alergologės bei pediatrės palaiminimus, pradėjome primaitinimą. Kalbant pradėjau rodyti gestus “pienas”, “valgyti”, “dar”, “žaisti”, “miegoti”, “į lauką”, “baigta”, “sauskelnės”. Dramas padeda suvaldyti bučiniai ir dainelė “Du gaideliai”. Dienos metu pradėjau stipriai riboti žaislus ir leisti Liepai labiau įsitraukti į veiksmą aplinkoje. Pastebėjau, kad žaislai pastaruoju metu ją labai perstimuliuoja ir greitai nuvargina, todėl ramesni užsiėmimai padeda išlaikyti jos ir mūsų ramybę.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *