Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Tinklaraštis

“Mąstantis vaikas” (“The Whole-Brain Child”) – knygos apžvalga

0-17
Knygos tėvams

“Mąstantis vaikas” (“The Whole-Brain Child”) – knygos apžvalga

Man, kaip pirmąkart mamai, dar tik ieškančiai kaip užauginti laimingą ir savo jėgomis pasitikintį žmogų, audio knyga “Mąstantis vaikas” buvo geras vaikų emocijų valdymo pradžiamokslis 📚💛

🎁 Norite gauti knygą dovanų? Pasidalinkite šiuo post’u ir parašykite komentare kuo knyga praverstų jūsų šeimai, o kitą savaitę išrinksiu kam ji iškeliaus.

Kuo knyga “Mąstantis vaikas” (angl. “The Whole-Brain Child”) yra naudinga:
1⃣Labai patiko esminė knygos mintis, jog vaikų emocijos turi būti ne slopinamos, o keliamos į paviršių ir analizuojamos. Turime savo vaikus mokyti suprasti ir valdyti savo emocijas taip pat atsakingai, kaip mokome juos valytis dantis. O tai tėvų kartai, augusiai “be emocijų”, yra svarbi pamoka 🙌
2⃣Kalbama apie sudėtingus smegenų procesus itin paprasta ir vaizdinga kalba, pateikia mi pavyzdžiai ir lengvai įsimenami metodai kaip elgtis susidūrus su vaikų emociniais iššūkiais.
3⃣Skatinamas vaikų mokymas suprasti kaip veikia jų smegenys ir kokius įrankius pasitelkę jie gali patys savarankiškai įveikti kasdienes emocines problemas.
4⃣Nors knyga naudingiausia pradedantiesiems tėvams, kurių vaikai jau susiduria su savo jausmais, tantrumais ir ribų tikrinimu, kai kuriuos patarimus galima pritaikyti net ir suaugusiųjų pasaulyje.
5⃣Knyga puikiai “skaitosi” ir audio formatu, visą perklausiau vos per dieną tvarkantis namus ir gaminant, o užkabinusias ištraukas išsisaugojau telefone. Šią ar bet kurią kitą knygą galite klausyti 20% pigiau per www.audioteka.lt su nuolaidos kodu “120pct”
6️⃣Patikusias citatas taip pat galite rasti mano Instagram highlight’e “Auklėjimas”.

Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:
📌Daug besidomintiems apie vaikų auklėjimą ir emocines krizes, knyga greičiausiai nepateiks naujienų.
📌Kartais skaitant norisi pasakyti “eikime prie esmės!”. Atrodo, kad autoriai kiek per daug stengiasi pritempti, išsiplečia ar kaip tik per daug supaprastina.
📌Mokslo pasaulyje tokia knyga nebūtų vertinama rimtai. Autoriai kalba per mokslinę perspektyvą nemoksliškais argumentais ir man tai pasirodė kaip minusas, trūksta tyrimų palyginimo, kuo buvo remtasi.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *