🔥 Renkama grupė į 2-4 m. tėvystės programą

Tinklaraštis

Spalio 2020 tikslai

Spalio 2020 tikslai
Tikslai

Spalio 2020 tikslai

Nors spalis atnešė netikėtumų, prie kurių reikėjo prisitaikyti ir kurį laiką pagyventi po vieną dieną, šis mėnesis man vis tiek buvo atgaiva po įtempto rugsėjo. Mėnesio mintis – kol laukiu tobulų aplinkybių, pro šoną praslenka dešimtys praleistų galimybių. Todėl nelaukti, netrypčioti ir nesiteisinti, o imti ir daryti. Su tuo, ką turiu, kaip moku, kaip gaunasi čia ir dabar. Judėjimas pirmyn atneša daug daugiau nei kada nors atneš taip ir nesusiklostę tobulos aplinkybės.

ĮKVEPIANTYS RYTAI

⏰ Po 13 motinystės mėnesių pirmą kartą atsikėlimas anksčiau už vaiką tapo įmanomas. Šį mėnesį daugelį dienų atsikėliau 6:30 val. ir turėdavau valandą-kelias padirbti prie rinkinių tėvams 💪. Ir turiu pasakyti, kad man tas atnešė tiek daug vidinės laimės ir priminė apie laikus, kai galėdavau ankstyvus rytus pradėti su kokia nors įkvepiančia veikla. Smagu jausti, kad ši tradicija ir rytiniai paklaidžiojimai tarp Pinterest įkvėpimų grįžta.

NAUJA RUTINA

👩‍👦 Susigyvenome su nauja dienos rutina Liepai pradėjus miegoti 1 dienos miegą vietoj 2. Mums abiems su Liepa, kaip itin jautriems žmonėms, rutina yra labai svarbi geros savijautos ir kasdienės ramybės dalis. Pastebėjus ženklus, kad atėjo laikas atsisakyti antro dienos miego, jaučiausi priblokšta naujos bangos pasikeitimų. Todėl žinojau, kad šį mėnesį labai noriu įsivažiuoti, leisti tiek sau, tiek Liepai apsiprasti ir surasti rutiną, kuri veiktų mūsų šeimai dabar jau likus tik vienam dienos miegui. Kada gaminti valgyti? Kaip per vieną būdravimą spėti pasirūpinti dviem patiekalais? Kaip tai padaryti vaikui visko norint čia ir dabar? Kada eiti į lauką? Kaip sukurti Liepai daugiau galimybių praleisti laiko savarankiškai? Kada ir kaip dirbti, kai Liepa miega dvigubai mažiau? Kaip kiekvieną dieną tiek aš, tiek vyras galėtumėm nors kažkiek laiko paskirti nedalomą ir besąlyginį dėmesį vaikui? Kada ilsėtis? Kada skirti laiko sau, vyrui? Užbaigiant šį mėnesį jaučiu suradusi sprendimus nemažai daliai šių klausimų, bet manau, kad pilnai apsiprasime abi kitą mėnesį, nes Liepai susirgus žarnyno uždegimu ir vyrui sveikstant po operacijos, išbarstėme savo rutiną bei ramybę kelioms savaitėms ir iki šiol dar bandome susirinkti ją iš naujo.

RIBOS IR VIDINĖ SVEIKATA

🙅 Ruošiant pirmąjį rinkinį tėvams paaukojau daug ribų, kurios man padeda išlaikyti vidinį balansą ir gerą savijautą, ir neilgai trukus ėmiau jausti viso to pasekmes – mažėjo motyvacija, kilo nuovargis, ėmiau per daug save dalinti kitiems ir nebepasilikti nieko šeimai ar sau. Kai darau kažką, kas man labai patinka, įsitraukiu per stipriai. Kartais taip stipriai, kad užmirštu pavalgyti, pailsėti, užmirštu prioritetus ir visa galva panyru gilyn. Todėl šį mėnesį jau buvo laikas ribas sugrąžinti. Ko gero pirmą kartą nuo Liepos gimimo vėl pradėjau visas užduotis rašytis, priskirti prioritetus ir laikytis giežtesnio darbo grafiko, kad imčiausi darbų vedama ne to, kas labiausiai patinka, o tinkamai paskirstydama savo laiką ten, kur jis tuo metu labiausiai reikalingas. Dalinai jau grįžo taisyklė savaitgaliais ir ne darbo valandomis vengti žinučių atrašinėjimo, el.laiškų ir soc. tinklų. Daug dažniau pavykdavo iš namų ištrūkti su Liepa, savaitgaliais neliesti darbo, pasakyti ne. Vėl pavyksta visa tai daugiau mažiau suvaldyti, bet ateityje stengsiuosi šią ribą peržengti tik skubiais ar itin svarbiais atvejais.

DRAUGYSTĖS

💛 Kai rašiau spalio tikslus, labai aiškiai jutau, kad esu išsiilgusi draugių ir gilių pokalbių, nes paleidinėjant rinkinius daugelis dalykų buvo nuėję į antrą planą. Ir nors šiuos norus visiškai perdėliojo covid aplinkybės ir Liepos susirgimas, vis primindavau sau, kad nereikia laukti kažkokių tobulų progų. Kai negalėjau išvažiuoti aš, kiti atvažiavo pas mane. Kai paskutinę minutę paaiškėjo, kad draugė negalės atvykti, susiskambinom ir prakalbėjom valandą tiesiog čia pat automobilių aikštelėje. Kai jaučiau tą ryšio su kitais trūkumą ir nepavykdavo su kažkuo susitikti, jį užpildydavau per pokalbius su mane sekančiom moterim. Turbūt ne tik aš, bet ir jūs jaučiate tą nerimą susijusį su kylančiu susirgimų skaičiumi, nežinomybe dėl artėjančių mėnesių ir tą ryšio, apkabinimų, šiltų susitikimų trūkumą, kai esame priversti vieni nuo kitų užsidaryti. Bet vis primenu sau, kad viskas į gera ir tai tik etapas.

SVAJONIŲ LINK

🎈 Jau mėnesis kaip pirmasis rinkinys tėvams išvydęs pasaulį ir nuo to laiko juo pasinaudojo 50 naujų šeimų. Vieni įsigijo sau, kiti padovanojo besilaukiantiems draugams. Jaučiuosi begalo dėkinga už pasitikėjimą kiekvienai iš jų bei kitiems, kurie pasidalino ir palaiko. Visos įdėtos pastangos akimirksniu atrodo šimteriopai atsipirkusios, kai perskaitau mamų istorijas ką iš rinkinio pritaikė sau, kaip išsprendė vieną ar kitą sunkumą jo dėka, kaip jis nuramino ir padėjo pasiruošti naujam etapui. O su šių šeimų palengvėjimu ateina ir ta prasmė visa tai tęsti ir puoselėti.

Spalio 2020 tikslai

🤓 Tuo tarpu spalį pirmojo mėnesio rinkinys turėjo tris turinio papildymus, atsirado uždara Facebook grupė šioms šeimoms, visi pardavimai įvyko su minimaliai reklamos, užbaigiau likusius svetainės darbus, nesuskaičiuočiau kiek žinučių atrašiau mamoms. Ir jau lapkričio pradžioje planuoju paleisti naują rinkinį tėvams apie 2-4 kūdikio mėnesį. Su šiuo rinkiniu prasideda kiekvienas mano rytas 6:30 val., prabėga kiekvienas Liepos dienos miegas, prie jo sėdu Liepai užmigus kiekvieną vakarą ir su mintimis apie jį užmiegu kiekvieną naktį. Kodėl? Nes kiekviena savo dalele jaučiu džiaugsmą prie to dirbant ir tikiu, kad su laiku tai gali išaugti į kažką vertingo daugeliui šeimų.

🌱 Vis dėlto norisi pridurti – svajonės pačios nesipildo. Jos pildosi, nes iki šios akimirkos esu tam paskyrusi šimtus valandų ir kiekvieną dieną skiriu dar bent 2-5 valandas kryptingo darbo. Daviau sau 1-erius metus patikrinti šią idėją ir tai, kaip labai aš to iš tikrųjų noriu. O kur širdis nuves? Pamatysim 🙂

Apie ką svajojate jūs? Ar turite kokių nors tikslų lapkričiui? Papasakokite kuo gyvenate jūs 🙂


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *