Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Tinklaraštis

Lapkritis 2020 – mėnesio tikslai, Grinčas ir šventės

201130-2
Tikslai

Lapkritis 2020 – mėnesio tikslai, Grinčas ir šventės

Už kelių mėnesių man sukaks 30 metų. Nors skaičius apvalus ir brandus, bet pastaruoju metu susimąsčiau, kad nei kiek manęs negąsdinantis. Tai ko gero bus pirmi metai, kuriuos pasitiksiu tokioje ramybėje su savimi. Paradoksas tas, jog ramybę atnešė pats chaotiškiausias, labiausiai išbandęs ir daugiausiai per visus 30 metų išmokęs gyvenimo etapas – motinystė. Čia prioritetai ir vertybės labai aiškios, draugystės išgrynintos, kaukės ir mandagybės nuo pečių nusimestos, didžiausia motyvacija kiekvieną dieną prieš akis, iš laisvos minutės išspaudžiamas kiekvienas lašas. Čia ir nepatogi, bet gydanti akistata su savo vidiniu vaiku, pamirštom svajonėm, emocijom. Būti mama nėra lengva, bet priėmus tai, kaip dovaną augti, panašu atėjo ir ramybė būnant ten, kur esu bei ką veikiu.

 

2020 GRINČAS

O kartais ta vidinė ramybė susimaišo su nekokiom pasaulio aplinkybėm ir tada gaunasi… Lapkritis. Be energijos, padrikom ašarom, pakeltu tonu ir noru susisukus į kamuoliuką panirti į kokį ilgą serialą. Tas užsidarymas nuo pasaulio, šeimų, draugų, artimų kontaktų matyt šį mėnesį išeikvojo mano rezervus. O mintys apie pirmas tikras Liepos Kalėdas, kurios tikėtina bus be šeimų, galutinai nuliūdino. Covid, kaip koks grinčas, šiais metais pavogė mano šventinį džiaugsmą ir laukimą.

Kiek tik leido Liepos pietų miegai, kelias dienas išliūdėjau, išgulėjau, išbuvau, o užsakius pirmąsias Kalėdines dovanas, sugrįžo ir šiek tiek laukimo jausmo. Stengiuosi susikoncentruoti į savo šeimą ir tai, kad vis dar turime galimybę šventes patirti trise. Vis dar pamatysiu kaip Liepa pirmą kartą puoš eglę, kaip ryte tradiciškai įbėgusi į svetainę ras dovanas ir pati savo rankytėmis jas išpakuos. Yra ko laukti, yra ką vertinti, tik šiuo laikotarpiu reikia sau tai dažniau priminti.

 

LAPKRIČIO TIKSLAI

Kad ir su šiokiom tokiom kliūtim, bet mėnesis buvo visai produktyvus!

👪 Savaitgalius puikiai pavyko paskirti šeimai, ką nors skanaus pasigamindavom arba užsisakydavom, išvažiuodavom bent jau pasivažinėti kažkur kitur, o kartais ir pasivaikščioti lietuje – svarbiausia buvo prasiblaškyti ir bent vieną dieną pakeisti aplinką.

📚 Perskaičiau keletą knygų ir labiausiai šį mėnesį sužavėjo “Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais”.

⚡️ Jau įvyko 5 tradicinės Harry Potter peržiūros.

🔥 Pirmą kartą užkūrėme židinį ir supratome, kad teks ieškoti apsaugų, nes Liepa tai priėmė kaip iššūkį prasibrauti pro tėvus ir židinį paliesti 😅.

🎁 Suplanavau visas Kalėdines dovanas ir nemažą dalį jų jau užsakiau per juodojo penktadienio išpardavimus. Kokia gera mintis buvo! Bandysiu tai praktikuoti kiekvienais metais. Man apsipirkimas nėra joks malonumas, todėl džiaugiuosi, kad gruodį pasitiksiu be šio rūpesčio.

🌲 Kai vaikas yra toddler’is, kuris nesėdi vežime, nebemiega lauke, sunkiai sėdi nešioklėje ir laikas lauke tampa įmanomas tik aikštelėse, iš kurių baisu parsinešti Covid… Sakykime, kad tikslas daugiau laiko praleisti kartu lauke nueina šuniui ant uodegos 😀 Bet nepaisant to, vis tiek sukomės iš padėties. Taikiau momentus kada aikštelėje buvome tik mes dvi, bandžiau laimę su nešiokle miškuose, aikštelę keitėme į Liepos vedamus pasivaikščiojimus/pasivoliojimus ant keliukų iki kol ir tas nebedomindavo… 👀

⏰ Kaip neišmokstu atidėti tam tikrų darbų į šalį ne darbo valandomis ir savaitgaliais, taip neišmokstu. Viskas būna gerai iki tol, kol kažkas nutinka arba jaučiu didelę atsakomybę atrašyti kuo greičiau (pavyzdžiui, rinkinius įsigijusioms šeimoms). Tuomet atidarau laišką ir atsidaro visa pandoros skrynia su darbais, o atsitraukti tų rūpesčių neišprendusi irgi negaliu. Šį tikslą keliu į kitą mėnesį ir bandysiu į tai pažiūrėti griežčiau.

💪 Po 1.5 mėnesio darbo, pagaliau paleidau 2-4 mėnesio informacinį rinkinį tėvams. Pradedu vis geriau suvokti kaip rinkiniai turi atrodyti, kas labiausiai domina, kokia informacija yra aktualiausia. Su kiekvienu rinkiniu viskas vis geriau ir geriau išsigrynina.

🎥 Karantinas sujaukė planus susitikti su akušere ir žindymo konsultante pokalbio įrašymui apie žindymo pabaigą, bet nusprendžiau nebelaukti idealių sąlygų ir gruodį įrašysiu kelis planuotus pokalbius nuotoliniu būdu. Pirmasis bus apie dideles mažų vaikų emocijas, o kitas apie žindymo pabaigą. Nebus taip kokybiška, kaip būtų susitikus gyvai, bet bent jau bus įgyvendinta.

🔬 Paruošiau pirmą produkto apžvalgą apie nano šluostę makiažo valymui ir jau turiu antrą produktą mintyje, kurį išbandysiu, palyginsiu ir paruošiu apžvalgą sausio-vasario mėnesį.

💌 Prenumeratoriams išsiunčiau antrą mėnesinį naujienlaiškį su atradimais, idėjom ir naujienom.

 

GRUODŽIO PLANAI

Artėjantį mėnesį nusprendžiau konkrečių tikslų nesikelti. Yra keli didesni dabai, prie kurių dirbsiu, tačiau visą likusį laiką noriu skirti šeimai, sau, palikti vietos spontaniškiems planams, skaitymui, dovanų pakavimui ir Kalėdinėms tradicijoms. O svarbiausia, noriu, kad Liepa šventes prisimintų kaip laiką, kuomet mama daug šypsojosi, žaidė ir buvo šalia.

Linkiu jaukaus gruodžio!


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *