Sutaupyk su TĖVŲ KLUBU 💛

🎥 Kūdikio miegas: 4-12 mėnesiai

🎥 Kūdikio miegas: 4-12 mėnesiai

Kaina 12,00
Autorius Šeimos gydytoja ir miego konsultantė Vytenė Menkevičienė
Trukmė 2:49 val.
Formatas Video pokalbis
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribotai

📌 Arba žiūrėk nemokamai ir pasitark su specialistais 👉 KLUBE TĖVAMS

Taip pat visos šeimos, įsigijusios 5-7 arba 8-11 mėnesių tėvystės gidą, turi nemokamą priėjimą prie šio pokalbio savo rinkinyje.

 

Kam rekomenduojame?

👶🏻 Tėvams su 4-12 mėnesių mažyliais

 

4-12 mėn. kūdikio miegas – pokalbio pristatymas:

 

Apie lektorę

Vytenė Menkevičienė – yra šeimos gydytoja, holistinio ir švelnaus vaikų miego specialistė, „Kiškiai sapnuoja“ autorė, yra išvertusi „Ramaus miego knygą“. Vytenė vadovaujasi moksliniais tyrimais, medikės patirtimi, švelniais ir holistiniais miego metodais, siekia rasti kiekvienam vaikui individualiai tinkamus sprendimus, gilinasi į temperamentą, unikalius mažylio poreikius, sveikatos būklę bei gali patarti žindymo klausimais (būsima CLC žindymo specialistė). 

 

Ką rasite viduje?

🎥 2:49 val. video pokalbių įrašai

💤 Miego pagrindai – ko realu tikėtis šio amžiaus laikotarpyje iš vaiko miego, kas normalu, o kas ne, kiek miega 4-12 mėn. amžiaus vaikai, praktiniai patarimai įvairioms dažnai pasitaikančioms situacijoms.

🕛 Miego dienotvarkė – kaip ir kada pradėti laikytis dienotvarkės, kada rekomenduojama migdyti vaikus.

😴 Miego įpročiai – kokie miego įpročiai būdingi šio amžiaus vaikams, „geri“ ir „blogi“ įpročiai, kaip žinoti kada vertėtų imtis pokyčių, kada ir kuriuos įpročius galima keisti, kaip tai tiksliai vyksta, įvairūs metodai miego įpročių keitimui ir praktiniai patarimai juos pritaikant.

⚡️Miego sunkumai – miego regresija, dažni prabudimai, naktiniai košmarai, raudonosios vėliavėlės – ką verta žinoti bei kaip elgtis.

🆘 Dažnai užduodami klausimai – trumpi poguliai, prabudimai naktį, atsitraukimas nuo vaiko miego metu, snūduriavimas ant krūties, kumščio čiulpimas, neramus migdymasis, vėlyvas migdymas nakčiai, pasipriešinimas migdymui, naktiniai būdravimai po kelias valandas, migdymo žindant mažinimas, migdymas ant rankų, ilgas migdymo laikas ir kiti dažnai užduodami klausimai.

 

📌 Turinį pateikiame video ir teksto formatais

Prisijungę rasite video pokalbio įrašus ir išsamius tekstus.

 

📌 Pokalbį pasieksite iškart po apmokėjimo

Iškart po registracijos ir apmokėjimo būsite nukreipti į video pokalbį, kurį galėsite pradėti žiūrėti iš karto arba sugrįžti kitu jums patogiu metu.

 

📌 Pokalbį galėsite žiūrėti neribotai

Pokalbis bus pasiekiamas ir jį galėsite peržiūrėti be jokių apribojimų.

 

📌 Norite pasiteirauti?

Kilus klausimams, kreipkitės el.paštu info@augantiseima.lt.

Kaina 12,00
Autorius Šeimos gydytoja ir miego konsultantė Vytenė Menkevičienė
Trukmė 2:49 val.
Formatas Video pokalbis
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribotai