Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Tinklaraštis

Mėnesio tikslai tapus mama

0-38
Motinystė / Tikslai

Mėnesio tikslai tapus mama

10 metų dirbi be sustojimo, studijuoji, rašai saviugdos blog’ą, kuri video istorijas, vis su savo neramia siela prisigalvoji naujų idėjų… Ir tada tampi mama. O motinystė, pasirodo, kosmosų kosmosas 💫

Pirmą kartą per 10 metų neturi oficialaus darbo ar klientų, bet turi milijoną neoficialių pareigų. “Atostogauji”, bet išgyveni pilną iššūkių periodą be išeiginių. Turi du metus pasverti profesinius pasiekimus ir apsispręsti kur judėsi toliau, bet supranti, kad kažin ar bus didesnių pasiekimų nei tas amžinybės jausmas, kurį jauti žvelgiant į savo vaiką. Tačiau net ir tame kosmose išlieka noras augti, siekti ir nemiga vidury nakties dėl aplankiusių idėjų. Todėl tikslai tapus mama niekur nedingo.

Kaip dirbu su mėnesio tikslais:

🌱Keliuosi nebe daug tikslų, o vieną platesnį tikslą visam mėnesiui. Taip savo energijos nebetaškau į 10 skirtingų pusių ir labai kryptingai sutelkiu visą savo energiją į vieną tikslą mėnesiui.

🌱Nepalieku tikslo kabėti ore. Suplanuoju pasveriamas užduotis, kurias atlikus jausiuosi tikslą pasiekusi.

🌱Užduotys keliauja į mano Google kalendorių išdėstytos kiekvienai savaitei.

🌱Kalendoriuje kiekvieną dieną atsiduria ne daugiau 1-2 užduočių (per Liepos dienos miegą arba nuo 19val. jai užmigus nakčiai).

🌱Kai mano mėnesio tikslas yra daug abstraktesnis, pavyzdžiui, dėmesys santykiams su vyru, net ir tada tikslą vistiek verčiu į kažką apčiuopiamesnio. Kitu atveju, geri norai lieka tik gerais norais.

🌱Susikuriu mėnesio Pinterest board’ą, kuriame surenku su pasiektu tikslu susijusius vaizdinius. Rytais prie kavos tai geriausias priminimas apie dienos prasmę.

🌱Kai apima tingulys ir jau būnu bejungianti ilgai lauktą Netflix’o dokumentą, savęs klausiu – ar tai priartina ar nutolina mane nuo tikslo?

🌱Savaitgaliais švenčiu progresą. Rečiau gaminu, nusiperkame skanėstų vakarui prie filmo, neprivalau būtinai išeiti į lauką su Liepa, nesistengiu primaitinti pagal planą, mažiau diktuoju jos veiklas ir leidžiu tiesiog būti. Visaip kaupiu jėgas naujai savaitei.

🌱Dabar savo energiją vertinu daug labiau ir lengviau pasakau “ačiū, bet ne”. Ne pasiūlymams, žmonėms, mandagybėms. O visa tai sukuria laiko visiems “taip” 💛


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *