Tinklaraštis

Mamos ir naujagimio pirmieji išvažiavimai

0-48
Kelionės su vaiku / Naujagimis

Mamos ir naujagimio pirmieji išvažiavimai

Prisiminus koks chaotiškas buvo kiekvienas išvažiavimas su Liepa pirmais mėnesiais, dabar tai sukelia šypseną. Labai gerai pamenu kaip atsidarydavau daiktų sąrašą ir žymėdavausi, kad tik nieko nepamirščiau. Kaip pasiruošimas nuo pradžios iki išėjimo iš namų užtrukdavo amžinybę lakstymo. Kaip kertant namų slenkstį apie pietų pavalgymą iki išvažiavimo galėjau tik pasvajoti. Todėl pasidalinsiu keliais patarimais, kurie galbūt kitai pirmąkart mamai su naujagimiu padės šį etapą išgyventi kiek ramiau 😉 Pradėjus reguliariau išvažiuoti viskas natūraliai taps daug paprasčiau. O tiesą pasakius, daugelio šių daiktų taip ir neprireiks, tačiau pasiruošimas įvairiems atvejams atneš ramybės.

KĄ PASIRUOŠDAVAU IŠ VAKARO. Savo ir vaiko drabužius, užkandžius į parką arba dar geriau – pietus pasišildymui prieš išvažiuojant iš namų, sudėdavau vežimą į automobilį, visus vaikui reikalingus daiktus. Jeigu norėjosi veiklos vaikštant, iškart susirasdavau ką pažiūrėti/paklausyti/paskaityti.

KĄ PASIIMDAVAU SU SAVIMI. Vežimas ir jo lietaus apsauga, dėklas puodeliui, pirštinės, kepurė, šalikas, ausinės telefonui, telefonas ir dėklas su virvele (pirmom savaitėm vis pamesdavau telefoną), automobilio rakteliai, dokumentai, banko kortelės ar gryni, lūpų balzamas, akiniai nuo saulės, vanduo/ arbata, skraistė.

KĄ SUDĖDAVAU LIEPAI (rudenį). Atsarginis drabužių komplektas, neperšlampantis patiesaliukas, drėgnos servetėlės, merliukas (atpylimam), sauskelnės, maišelis sauskelnėms ar nešvariems drabužiams (jei įvyktų kokia didelė avarija), čiulptukas ir jo laikiklis, atsarginis čiulptukas, antibakterinis skystis, buteliukas su pienu termose karštame vandenyje (naujagimio grafikas labai sunkiai prognozuojamas, o šaltesnę rudens ar žiemos dieną surasti kur pamaitinti krūtimi viduryje miško gali būti sudėtinga. Jei nepanaudodavau išvykus, panaudodavau grįžus.), buteliuko antgalis maitinimui.

ATLIKTI VISAI PRIEŠ IŠVYKSTANT. Apsirengti mamai (patogūs rūbai maitinimui), pasiruošti pieną išsivežimui, pakeisti sauskelnes, aprengti vaiką (kuo paprasčiau perrengiamai), prisegti čiulptuką, pamaitinti kuo sočiau, mamai apsirengti lauko drabužius, vaiką aprengti lauko drabužiais, važiuojam! 🚗

Jums taip pat turėtų patikti:


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *