Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

Tinklaraštis

Primaitinimas

0-47
Primaitinimas

Primaitinimas

Perskaičius pasidalinusių mamų istorijas ir patarimus apie primaitinimą, galima pajausti tą bendrą emociją – daugeliui tai yra dar vienas didelis nerimą keliantis etapas. Ir kur nebus, kai vieni rekomenduoja pradėti vieną mėnesį, kiti – jau kitą, vieni padeda nuo tyrelių, kiti – iškart gabaliukais, vieni pradeda nuo bulvės, kiti – nuo moliūgo ir taip toliau… O kai esi pirmąkart mama ir apskritai svarstai kaip čia to vaiko nesugadinti, kartais yra labai sunku atrasti savus atsakymus tarp tų kardinaliai besiskiriančių nuomonių. Todėl šįkart dalinuosi apibendrinta informacija, kurią gavau iš kitų mamų ieškodama atsakymų į savo klausimus.

Mano Instagram stories (o vėliau ir rutuliuke “👶🏻 maistas”) rasite šiek tiek pamąstymų apie tai, kodėl netikiu, kad primaitinime ar kituose vaikų auginimo klausimuose, yra kokia nors absoliuti tiesa. Ką mamos pasakoja apie Avent ir Baeba garintuvus-trintuvus, kurį labiau vertėtų rinktis ir kodėl. Kokios yra alternatyvos tokiems įrenginiams. Kokius įrankius ir indus renkasi. Kada vertėtų pradėti primaitinimą. Grupės, kuriose galima užduoti klausimus ar rasti sau aktualią informaciją.

Mūsų akušerė taip pat rekomendavo pradėti nuo mitybos specialistės, Vaidos Kurpienės knygos apie tradicinio primaitinimo pradžią (www.vaikumityba.lt). Ją perskaičius radau beveik visus atsakymus į savo “techninius” klausimus. Pirmąkart mama čia ras labai parktišką informaciją nuo ko ir kaip pradėti, grafiką ką, kada ir po ko primaitinti ir atsakymus į dažnai užduodamus klausimus. Daugiau nei 200 jūsų sakėte, kad praverstų, todėl suorganizavau 15% nuolaidos kodą – “120pct” (negalioja vykstančioms akcijomis). Tikiuosi pravers 😊

Na, o kaip gi aš ir Liepa? Šiame etape labiausiai planuoju įsiklausyti į geriausią primaitinimo ekspertą – mūsų Liepą. Tikiu, kad ji padiktuos savo mėgiamą būdą valgyti, maisto produktus, kiekį, dažnumą, ką po ko ir kaip daryti. O mano, kaip mamos užduotis, turi būti gebėti į ją įsiklausyti, visa tai pastebėti ir atliepti. Mūsų vaikai yra neįtikėtinai sumanūs ir jeigu tik juos išgirsime, mes gausime visus atsakymus į primaitinimo klausimus čia pat namuose. Na, arba pas vaiko pediatrą!


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *