Tinklaraštis

Kelionė su 3 mėnesių kūdikiu

0-60
Kelionės su vaiku

Kelionė su 3 mėnesių kūdikiu

Po pirmo ilgesnio ir labai smagaus išvažiavimo su Liepa į pajūrį, dalinuosi kaip viską susiplanavome ir kas pravertė:

1. Iš vakaro supakavau viską į tris grupes: turėti visada su savimi (vežimo rankinė), turėti automobilyje šalia savęs, turėti viešbutyje.

2. Liepai atsibudus turėjome 1.5val. iki pirmo dienos miego susidėti likusius daiktus, suruošti ją ir susiruošti patys. Didžiąją laiko dalį ji prabuvo ant lavinamojo kilimėlio su oro voniom, o po to prižiūrėdami keitėmės su vyru.

3. Užmigus įdėjom į kėdutę tik su šliaužtinuku, kaklajuoste ir kepure. Sušildėm autombilį iš anksto ir per lauką pernešėm apkamšę storu dekiu, kurį nuėmėm automobilyje. Taip keliaujant nereikia kaitinti kombinezone arba žadinti ir nurenginėti.

4. Kelionę, visus pasivaikščojimus ir ilgesnius išėjimus suplanavome per Liepos pietų miegus.

5. Labai pravertė Cocon (@cocon.lt) skraistė, kurią naudojome ir automobilyje uždengti nuo saulės, ir restoranuose, ir migdant kai aplink būdavo per daug šviesu ar per daug kitų dėmesį atkreipiančių dalykų.

6. Vežimo lopšį naudojome tik pasivaikščiojimams, į viešbutį/restoranus eidavome su auto kėdute ant vežimo rėmo.

7. Viešbutyje pasirūpinome, kad turėtume lovytę, šaldytuvą, virdulį ir vonią maudymui. Tačiau esminis daiktas buvo virdulys buteliukų ir pientraukio sterilizavimui, be viso kito mums būtų galima išsiversti, kitiems reikėtų irgi įsivertinti ar tai būtina.

8. Labai pasidžiaugėme sprendimu paimti erdvesnį kambarį (Ibis Styles Aurora Klaipėdoje, kambarys apartamentai), nes su visais daiktais, vežimu, kėdute standartiniame kambaryje jau būtų ankštoka.

9. Pirmą kartą toliau išvykus, pirmą kartą susidūriau ir su tiek veriančių žvilgsnių, kai Liepa verkė. Bet supratau, kad bijoti nėra ko, nes jau žinau, kad 99% atvejų ji nurimsta tiesiog tėvų rankose.

10. Liepai, nors ir tik 3 mėnesių, bet labai padėjo turėti jos mėgiamų žaislų – kontrastines korteles ir lavinamojo kilimėlio žaisliukus. Ji ir taip keliaujant daug laiko praleisdavo kėdutėje, todėl žaislai jai padėjo kiek ilgiau pagulėti horizontalioje pozicijoje.

11. Jeigu anksčiau dviese mums pakakdavo pajūryje vienos nakvynes, dabar su Liepa norėdami nuveikti panašiai, turime planuoti bent dvi nakvynes.

12. Įdomu tai, kad per tris dienas viešbutyje nesutikome nei vienos kitos šeimos su panašaus amžiaus kūdikiu.

13. Savo Instagram Highlights esu išsaugojusi jūsų rekomenduotus pajūrio restoranus ir pasvaikščiojimo vietas, draugiškas esant su kūdikiu ir vežimu. Mums labai pravertė!

14. Taip pat labai pasidžiaugėme sprendimu pasiimti BabyBjorn gultuką ir jos lizdelį. Kadangi Liepa iki šiol visuomet užmigdavo sūpuojama lopšyje, teko sugalvoti kaip jai padėti užmigti be lopšio. Taigi, viešbutyje migdėme gultuke, tada perkeldavome Liepą į lizdelį, kurį laikėme viešbučio lovelėje. Taip nors ir naujoje aplinkoje, bet ji miegojo ten, kur yra pripratusi – lizdelyje. Po kelionės pradėjau Liepą pratinti prie migdymo be lopšio supimo, nes supratau kaip ateityje apsisunkinsime jos migdymą, jeigu ir toliau migdysime tik su lopšio supimu. Į savo Instagram stories įkelsiu parodyti kaip pradėjau migdyti Liepą po šios kelionės, kad užmigti galėtų bet kur.

Tai viską sudėjus kaip praėjo ta mūsų pirmoji kelių dienų kelionė su 3 mėnesių vaiku? Buvo kiek sunkiau pirmą dieną, kadangi Liepa miegojo tik po 30min ir labai jautriai, todėl ir kelionė į priekį buvo sudėtingesnė. Tačiau dvi tolimesnes dienas mėgavomės jos 3-4 valandų pietų miegu ir darėme tai, ką būtume darę be vaiko – vaikštinėjom pajūryje, pietavom restoranuose, gyvenom mūsų mėgstamoje vietoje, žiūrėjom Harry Potter su nuodėmingais užkandžiais ir daug kalbėjomės apie ateitį, sekančias keliones ir mūsų svajones. Po šio kelių dienų pabėgimo į pajūrį supratau, kad jau laikas išlipti iš savo namų komforto zonos ir padėti vaikui partintis prie skirtingų aplinkybių. Tą žingsnis po žingsnio ir darysime 💛

Jums taip pat gali patikti:


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *