🔥 Renkama grupė į 2-4 m. tėvystės programą

Tinklaraštis

2 savaičių kūdikis

0-69
Kūdikio savaitės (1-12mėn) / Kūdikis (1-12 mėn)

2 savaičių kūdikis

Liepa – 2 savaičių kūdikis 🌿 Pradedant pašokimais vidury nakties tikrinti ar kvėpuoja, visiškai nerealistiškais pirmų savaičių lūkesčiais, tada sekusiu nusivylimu ir nuovargio ašarom. Ir baigiant pagaliau bent jau išmokimu kada ką ir kaip daryti, koks verksmas ką galėtų reikšti ir kaip tarpuose patenkinti savo išgyvenimo poreikius.

Šias savaites labiausiai dėkinga esu specialistams, nes be šeimos daktarės, akušerės ir žindymo konsultantės būčiau tas savaites visiškai prapuolusi. Jei ne jos, turbūt dabar turėtume odos uždegimą, vis dar klykiantį vaiką maudant, nutrauktą žindymą arba vis dar būčiau prirakinta prie lovos žindant be sustojimo ir mes jau būtume zombių šeimynėlė dėl miegų, dienomis trunkančių vos 15min.

Per šias savaites Liepa, kaip 2 savaičių kūdikis, pradėjo daugiau šypsotis ir būdrauti, išaugo savo pirmą drabužėlį ir sauskelnių dydį, priaugo apie 400g ir iš visų lavinamųjų kontrastinių kortelių lapė tapo jos mėgstamiausia.

Buvo daiktų, kurie 2 savaičių kūdikiui pasiteisino ir gelbėjo labiau nei kiti. Lizdelis, kurį nuolatos naudojame savo lovoje arba lopšyje. Medela pientraukis ir Calma buteliukas su vakuumu, kuriuos pradėjau naudoti situacijoms, kai išsimušus iš ritmo prasideda trumpų maitinimų ir trumpo miego ciklas, dėl kurių atsiranda didžiausios žaizdos. Termosinis puodelis bei šildomas dekis ant vystymo stalo. Medela Purelan tepaliukas su 100% lanolinu speneliams. Dėklas telefonui su virvele, nes telefono reikia šalia nuolatos, o rankų jam nėra. Drabužių džiovyklė. Svarstyklės – sekti augantį svorį. Šliaužtinukai, kurių kartais pakeičiam ir 3-4/d. Skysčius sugeriantys patiesaliukai – praverčia oro vonioms, ant vystymo stalo, ištikus avarijoms. Daug mažų rankšluostukų – atpylimams, patiesimui keičiant sauskelnes, padedant atsirūgti. Lemputės nakčiai. Žindymo pagalvė – pradėjus naudoti taisyklingai, išgelbėjo mano jau pradėjusią įsiskausti nugarą. Kontrastinės kortelės – nuo pirmų dienų negali nuleisti akių.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *