🔥 Renkama grupė į 2-4 m. tėvystės programą

Tinklaraštis

Savaitės tikslai tapus mama

0-39
Motinystė / Tikslai

Savaitės tikslai tapus mama

Liepai prisijungus prie šeimos nebeliko perfekcionistiško planavimo, tačiau tai nereiškia, kad apskritai nustojau planuoti savo laiką. Kaip tik – savo savaites su vaiku planuoju daug atsakingiau nei iki tol. O pasikeitė lūkesčiai ir planų kiekis. Planavimas mano gyvenimui įneša ramybės, įkvėpimo siekiams ir visiškai nesvarbu, kad planai tikėtina keisis. Nes tapus mama išmokau dar vieno svarbaus dalyko – lankstumo.

✏Savaitę planuoju sekmadieniais

✏Planavimo tvarka:

1⃣LIEPOS MAISTAS. Ką valgys pusryčiams (košė+vaisiai), pietums (mėsa+daržovės) ir vakarienei (daržovės). Planuoju ką galiu panaudoti iš šaldytuvo ir šaldiklio, tuomet ką reikės įsigyti. Ką galiu užsakyti, iškart įdedu į krepšelį, jeigu reikės važiuoti – susiplanuoju.

2⃣MŪSŲ MAISTAS. Liepos, šaldytuvo ir šaldiklio likučių panaudojimo planai. Tuomet planuoju pietus ir jau galiu užsakyti produktus į namus. Pusryčius ir vakarienę gaminu pagal tai, ką labiausiai reikia panaudoti. Gaminu dviems dienoms didesnę porciją maisto Liepai ir mums.

3⃣ IŠVAŽIAVIMAI SU LIEPA. Kuriom dienom spėsime išvažiuoti į parką ar išbandyti naujas vietas.

4⃣ASMENINIS LAIKAS, VYRAS, DRAUGAI, ŠVENTĖS. Bent kartą per savaitę stengiuosi susiplanuoti laiką vienumoje ir jį rezervuoti savo kalendoriuje. Taip pat ir laiką su vyru (trise arba dviese). Na, o tuomet likusiame laike dėliojasi draugai ir šventės arba apjungiu keletą dalykų.

✏Google kalendoriuje (taip kalendorius visada mano kišenėje) skirtingomis spalvomis žymiu planus: Liepos maistą, mūsų maistą, mano to-do, išvažiavimus, savo asmenines veiklas. Pasikartojančius įvykius automatizavau taupydama planavimo laiką.

✏Visus išvažiavimus stengiuosi planuoti protingai. Užvažiuoti į keletą vietų vienu išvykimu, nes beveik bet koks išvažiavimas man kainuoja valandą laiko kelyje (tuo metu klausau podcast’us, audio knygas). Susitikimus planuojuosi taip, kad jie būtų pakeliui su kitais reikalais mieste. Jeigu tik yra galimybė, niekada išvažiavimų neplanuoju kamščių metu.

✏Kai žinom, kad su Liepa liks vyras, esame sutarę, kad atsiunčiu jam žinutę su data, laiku kada išvykstu iš namų ir kada preliminariai planuoju grįžti, kad neįvyktų nesusipratimų.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *