5, 6 ir 7 kūdikio mėnuo

5, 6 ir 7 kūdikio mėnuo

Šis turinys yra pasiekiamas tik jį įsigijusiems vartotojams. Jeigu jau esate įsigiję šį turinį, norėdami juo naudotis, prisijunkite prie savo paskyros. Jeigu čia lankotės pirmą kartą, tuomet kviečiame susipažinti su edukacine platforma šeimoms - www.augantiseima.lt. Aukime kartu!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Komentarai (3)

 1. Jurgita S

  As irgi noriu padekoti uz siuos rinkinukus 🙂 Kaskart laukiu vis nauju! Praktiski patarimai,apzvelgiamos visos aktualios temos ir klausimai. Nuosirdus ACIU!

 2. Sandra

  Noriu palikti atsiliepimą.
  Vis svarsčiau ar verta juk manajam jau 27sav na gal jau verčiau laukti kito rinkinio BET nusipirkusi pradėjau skaityti iškart nurimau kad vis gi priėmiau gerą sprendimą ❤ pasisemiau pasitikėjimo, nes viskas aiškiai aprašyta ir lengva suprasti , bet tuo pačiu su tiek pagrįstos literatūra ir mokslu informacijos gausa turbūt man butu tekę atsisakyti poilsio norint viska taip aiškiai suprasti nes butu tekę daug literatūros skaityti. Na bet labai pravertė autorės asmenine patirtis ir įžvalgos AČIŪ 💋 Ir kas dar dvejoja ar verta aš sakau taip čia slypi visi atsakymai mamoms i rūpimus klausimus 🤗

  1. Iveta Bakanauskė | 120% autorė

   Sandra, ačiū labai už pasidalintas mintis! Džiaugiuosi, kad galiu tuos ieškojimus kiek palengvinti 🙂