2, 3 ir 4 kūdikio mėnuo

2, 3 ir 4 kūdikio mėnuo

Kaina 52,00
Prisijungę 585 nariai
Autorius 14 specialistų
Formatas Informacija + Video paskaitos + Q&A
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota

Kam skirtas šis rinkinys?

Informacinis rinkinys „2, 3 ir 4 kūdikio mėnuo” labiausiai pravers 5-16 kūdikio savaitę skaičiuojantiems tėvams. Čia rasite 170 puslapių tėvystės žinių online formatu ir ko gero visus šiuo periodu kylančius klausimus bei jų sprendimus, praktiškus patarimus ir 2-4 mėnesiui aktualiausias žinias. Apžvelgsime kiekvieno mėnesio raidą, žindymą ir maitinimą, miegą, priežiūrą, lavinimą, augimo bei raidos šuolius, aprangą, pasiteisinusius pirkinius, tėvų gyvenimo niuansus ir dar daug visko! Įsigiję rinkinį taip pat gausite priėjimą prie uždaros Facebook grupės šeimoms ir galimybę raštu užduoti klausimus specialistams: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei bei įvairioms psichologėms.

Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai šeimai 💛 

 

Apie rinkinį:

 • Reikalingos žinios ir jų pritaikymo patarimai 2-4 kūdikio mėnesiui. Keliais mygtukų paspaudimais gausite priėjimą prie internetinės platformos su koncentruota informacija ir patarimais apie jums aktualiausią laikotarpį. Čia taip pat rasite mano prasijotą ir kruopščiai atrinktą asmeninę patirtį. Apie viską nuoširdžiai, struktūruotai, apžvelgiant įvairias alternatyvas, be teisimo ir dramų.

Rinkinį „2-4 kūdikio mėnuo” sudaro šios temos:

  • Raida. Kiekvieno mėnesio raidos įvykiai, kaip padėti kūdikiui vystytis tinkamai, patarimai laikui ant pilvuko, masažui ir mankštai (rinkinyje konkretūs pratimai nėra pateikiami, nes juos paskiria specialistai pagal kiekvieno kūdikio individualią situaciją), ko tikėtis per mėnesio apžiūrą, raudonos raidos vėliavos, literatūros rekomendacijos sekti raidai. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta kineziterapeutės Miglės Datenytės ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės Editos Kalašnikovienės.
  • Video paskaita: Kūdikių motorinė raida ir lavinimas su kūdikių, vaikų ir moterų kineziterapeute Migle Datenyte (🎥 43 min). Paskaitos pristatymas:
    
  • Žindymas ir maitinimas. Kiekvieno mėnesio žindymo trukmė ir dažnumas, sunkesni žindymo periodai, 3 mėnesio „žindymo krizė”, kada nustoti žadinti maitinimui, žindymo svarba 4-6 mėnesiais, dėl kokių priežasčių kūdikis gali atsisakyti žįsti, ką svarbu žinoti apie praviras lūpas, kada atpylimai yra normalu, ar kūdikiui reikalingas vanduo, ką vertėtų žinoti apie žindymo literatūrą ir rekomendacijos, buteliukas ir čiulptukas (už ir prieš ), kaip nesuklysti renkantis žindymo konsultantę, kur pasitikrinti ar vaistai saugūs žindančiai mamai, žindančios mamos mityba, kada pradėti primaitinimą ir dar daug visko. ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės Ievos Girdvainienės.
  • Video paskaita: Miegas su šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultante Vytene Menkevičiene (🎥 1:40 val.). Pokalbio pristatymas: 
    
  • Priežiūra. Kiekvieno mėnesio būdravimo laikas ir rutinos pavyzdys, patarimai kada ką atlikti, kaip žinoti ar jums reikalingas grafikas, patarimai maudymui, odos/ nagų/ nosies priežiūrai, ką vertėtų turėti vaistinėlėje, skiepai (už ar prieš), ką vertėtų žinoti apie sauskelnių keitimą ir jų turinį, ankstyvasis „puodukas” ir kt. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės Ievos Girdvainienės.
  • Augimo bei raidos šuoliai. Kiekvieno mėnesio augimo ir raidos šuolių laikotarpiai, kuo skiriasi ir kaip atskirti augimo šuolį nuo raidos šuolio, kada galima tikėtis lengvesnių periodų, ko tikėtis kiekvieno raidos šuolio metu, kaip tuo metu elgtis ir kaip galite šiems periodams tinkamai pasiruošti. 
  • Lavinimas. Kiekvieno mėnesio lavinančios veiklos ir patarimai, ką svarbu žinoti renkantis žaislus šiuo periodu, kiek turėtų būti lavinamas kūdikis, lavinimas pagal pagarbios tėvystės principus ir montessori metodiką, labiausiai pasiteisinusios lavinimo priemonės, idėjos 2-4 mėnesio žaislams su detaliais panaudojimo aprašymais ir nuorodomis įsigyti. ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės Editos Kalašnikovienės.
  • Apranga. Kiekvieno mėnesio dydžiai, patarimai apsiperkant šiam periodui, ką vertėtų žinoti įsigyjant kombinezoną tokio amžiaus vaikui, kaip rengti į lauką/ kelionėse/ namuose/ miegui, kaip keičiasi apranga kūdikiui pradėjus verstis, kiek drabužių įsigyti, kiek verta šiuo metu investuoti, nepasiteisinusi apranga, organizacijos patarimai.
  • Laikas lauke ir išvykos. Ką vertėtų žinoti renkantis ergonomišką nešioklę, kaip ją teisingai dėvėti, kokia kryptimi, kaip apsirengti dėvint nešioklę tiek jums, tiek mažyliui. Kaip pasiruošti kelių valandų išvykoms, ką susidėti, kas labiausiai pasiteisino, kada išvykų vengti. Kaip planuoti kelių dienų tolimesnes išvykas su kūdikiu ir kas pasiteisino joms. Ką vertėtų žinoti apie pirmuosius kūdikio dokumentus.
  • Pilvo skausmai (diegliai). Kaip atpažinti pilvo skausmus bei dieglius, kokios prekės ir kitos priemonės labiausiai padėjo kovojant su skausmais, kokių priemonių vertėtų imtis prevenciškai siekiant išvengti pilvo skausmų, kokių priemonių poveikį patvirtinę tyrimai ir kokios gali būti gilesnės pilvo skausmų priežastys nei įprasta manyti. 
  • Tėvai. Ko tėvai gali tikėtis šiuo periodu, kada paprastai pasijunta palengvėjimas, pogimdyminis laikotarpis, kūno pokyčiai, plaukų slinkimas, pirmosios menstruacijos, psichologinė sveikata po gimdymo, pogimdyminė melancholija/ depresija/ psichozė, vyrų pogimdyminė depresija, pagalbos kontaktai, tyrimai apie pagalbą sau pailsėti kokybiškiau, man pasiteisinę dalykai sunkesniais periodais, kaip taisyklingai nešioti ir kilnoti kūdikį saugant save, saugaus sporto gairės po gimdymo, patarimai sklandžiam fiziniam atsistatymui, seksas po gimdymo – ko tikėtis ir dažniausiai užduodami klausimai, santykiai jau susilaukus vaikelio. ✅ Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės Akvilės Vilkaitienės. ✅ Paruošta su PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenere Gerda Danylaite.
  • Ryšys su kūdikiu. Ką vertėtų žinoti apie ryšį su kūdikiu 2-4 mėnesiais, jautraus kūdikio auginimo niuansai, kodėl svarbu kalbėtis nuo pirmų dienų, kokią įtaką tai turi smegenų vystymuisi, kaip tai daryti teisingai ir efektyviai, patarimai norintiems daugiau kalbėti, bet nežinantiems kaip, kas yra svarbiausia tvirtam ryšiui su kūdikiu ir be ko kalbėjimas netenka prasmės, kokį vaidmenį vaidina tėvų emocinė savijauta, kaip vyksta dėmesingas tėvų bendravimas su kūdikiu ir pagarbios tėvystės principai, kūdikių emocinio streso šaltiniai ir pasekmės, kaip tinkamai elgtis kūdikiui verkiant, kad vaikai augtų neslopindami emocijų. ✅  Peržiūrėta pagarbios tėvystės koučerės ✅  Peržiūrėta psichologijos studijos „Natūrali Motinystė”.
  • Video paskaita: Ketvirtojo trimestro psichologija su psichologe Milda Kukulskiene (🎥 1:23 val.). Pokalbio pristatymas:

  • Video paskaita: Atsistatymas po gimdymo su gydytoja akušere ginekologe Akvile Vilkaitiene (🎥 2:03 val). Pokalbio pristatymas:

 

 • Apžvelgsime įvairias pasirinkimo galimybes. Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias alternatyvas.
 • Rinkinys yra reguliariai atnaujinamas ir pildomas, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti bet kada ateityje.
 • Rinkinį galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.
 • Į jūsų 2-4 mėnesio klausimus atsakys specialistai. Galėsite užduoti jums aktualius bendro pobūdžio klausimus apie 2-4 mėnesį įvairiems specialistams raštu: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei ir pagarbios tėvystės koučerei, suaugusiųjų psichologėms, vaikų ir paauglių psichologei, šeimos ir porų psichologei bei karjeros konsultantei.

 

Dovanokite rinkinį šeimai su 1 mėnesio vaiku

Įsigykite dovanų kuponą ir per 2 darbo dienas gausite kuponą PDF formatu, kurį galėsite padovanoti šeimai.

14 specialistų

 

Informacinis rinkinys parengtas su:

💛 Kineziterapeutė – Miglė Datenytė (@physiobabies)

💛 Ergoterapeutė – Edita Kalašnikovienė (@benefitsoftherapy)

💛 Šeimos gydytoja – Aksana Platūkienė

💛 Šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultantė – Vytenė Menkevičienė (@kiskiai_sapnuoja)

💛 Akušerė ginekologė – Akvilė Vilkaitienė

💛 Akušerė ir žindymo konsultantė – Ieva Girdvainienė (gandrolizdas.lt)

💛 Gydytoja dietologė ir IBCLC laktacijos konsultantė – Barbora Jarašūnė (jarasune.lt)

💛 Sveikatos psichologė – Milda Kukulskienė (@svelni.tevyste)

💛 Psichologijos studija – „Natūrali Motinystė“ (@naturali_motinyste)

💛 Vaikų psichologė-psichoterapeutė – Simona Velikienė (velikiene.site)

💛 PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenerė – Gerda Danylaitė (@gerda.mastermama.lt)

💛 Muzikos ir šokio pedagogė – Gintarė Kemeklienė (@soliopamoka)

💛 Edukologė – Jovita Starkutė (@jovita.starkute, @familylabacademy)

💛 Vaikų ergoterapeutė Jovita Mincė (@mazuju_ergoterapija)

Atsiliepimai

Kaina 52,00
Prisijungę 585 nariai
Autorius 14 specialistų
Formatas Informacija + Video paskaitos + Q&A
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota