Laukiame tavęs TĖVŲ KLUBE 💛

🎥 Muzikos ir šokio programa

🎥 Muzikos ir šokio programa

Kaina 28,00
Autorius Muzikos ir šokio pedagogė Gintarė Kemeklienė
Trukmė 55 min.
Formatas Video įrašų programa
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribotai

 

Ką rasite viduje?

💡 Teorinę dalį apie muzikos ir šokio svarbą vaikų lavinimui.

💯  Net 16 video pamokų su unikalios kūrybos dainomis, pirštukų žaidimais, judesio ir šokio užsiėmimais.

💛  Mažylių mėgiamas temas: gyvūnai, gamtos reiškiniai, kasdienybės įvykiai, mūsų kūnas, nuotykiai.

🌱 Kiekvienos pamokos instrukcijas, kaip pritaikyti žaidimą pagal vaiko amžiaus tarpsnį (0-3+ metams).

🎵 Galimybę kūrinius klausyti įvairiais formatais: kaip video, kaip dainą ar tik kaip garso takelį. Taip pat sukurtus grojaraščius jūsų patogumui.

🆘 Dažnai užduodamus klausimus ir atsakymus.

Šeimos rekomenduoja ❤️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Ineta P.: „Nuostabi lektorė! Kadangi 2 m 3 mėn. berniukas dar nelanko darželio, norėjau kažkokios veiklos iš šalies, su mokytoja, kad vaikas lavėtų ir pamatytų kažką naujo, pratintųsi prie to, kad darželyje galbūt kažkas kitas “vadovaus”, rodys, ką ir kaip daryti, savitai pateiks informaciją, dainuos negirdėtas daineles, mokys naujų žaidimų ir pan. Pirmas kartas vyko nedrąsiai, daugiau šoko mama, vaikas slėpėsi už nugaros, tačiau kitais kartais vis labiau domėjosi, įsitraukė. Nuostabiai abiems tiko saulutės ir debesėlių “žaidimukas”, jis tinka bet kuriuo dienos metu net nedalyvaujant pamokėlėse, o pavyzdžiui., migdant ar bet kurią akimirką prireikus parodyti daugiau dėmesio vaikui, norint sustiprinti ryšį ir tuo pat metu nesugaištant labai daug laiko, jei tiesiog tuo metu negali su juo žaisti. Na o saulės spindulėlio žaidimui su geltona juostele patarčiau iš anksto pasiruošti! 😀 Vaikui buvo taip įdomu! Bet nė vienas mamos pasiūlytas šalikas, nė viena skarelė netiko! Verkėm ir liejom nuoskaudas 😀… Kol vieną gražią dieną “Senukuose” įsigijom TO popieriaus ir pasigaminom spindulėlius 😀“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Agnė P.: „Tokio charizmatiškumo mokytoja 🤩, kad pralinksmins ir privers dainuoti kiekvieną. Daug informacijos, daug įvairių užsiėmimų, patogūs formatai: video, melodijos, karaokė. Absoliučiai verta dėmesio programa.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mokytoja Milda D.: „Programa, labai gerai pritaikyta šiai amžiaus grupei. Pati dirbu vaikų lopšelyje-darželyje muzikos mokytoja, tai vaikučiai labai noriai dainuoja dainas, šoka šokius ir kartu žaidžia 🙌“

 

 

Programos „Muzikos ir šokio programa“ pristatymas

Programa sukurta siekiant padėti tėvams kurti artimą ryšį su vaikais, visapusiškai lavinti mažylius per muziką ir šokį, padėti šeimoms praleisti daugiau kokybiško lauko drauge. Tikimės, kad šie nuotaikingi šokiai, dainos ir žaidimai į šeimos gyvenimą įneš žaismingumo ir daug smagių akimirkų!

Projekto „Auganti šeima“ autorė pasakoja apie programą:

 

Apie mokytoją

Gintarė Kemeklienė – talentinga ir savo energija vaikus užkrečianti muzikos bei šokio pedagogė, programos „Solis” autorė, šokėja ir dainininkė.

 

Kokio amžiaus vaikams rekomenduojame?

Muzikos ir šokio programa labiausiai pravers tėvams, auginantiems vaikus nuo 0 metų iki 3 metų. Kiekvienoje programos pamokoje rasite mokytojos patarimus, kurie padės pritaikyti dainą ar žaidimą kiekvienam amžiaus tarpsniui. Taigi programa augs su jūsų šeima ne vienus metus.

 

Kaip pateiktas turinys?

 

Kaip atrodo viena iš 16 pamokų?

 

📌 Kiek laiko galima naudotis programa?

Programa galite naudotis be jokių laiko apribojimų, nors ir amžinai!

 

📌 Ar verta, jei jau turiu „Solio“ muzikinį rinkinį?

Susisiekite su gintare@soliopamoka.lt ir mokytoja jums suteiks specialų nuolaidos kodą. Taip įsigydami šią programą, mokėsite tik už naują turinį. Lyginant su „Solio“ muzikinėmis programomis, „Auganti šeima“ muzikos ir šokio programa yra platesnė, čia rasite dar niekur kitur nepublikuotus mokytojos kūrinius, programa yra orientuota į kitą amžiaus tarpsnį – 0-3 metai, taip pat suteikiame daugiau edukacinio turinio bei patarimų pritaikant pamokas pagal skirtingus amžiaus tarpsnius.

 

📌 Programą pasieksite iškart po apmokėjimo

Iškart po registracijos ir apmokėjimo būsite nukreipti į video programą, kurią galėsite pradėti žiūrėti iš karto arba sugrįžti kitu jums patogiu metu.

 

📌 Programa galėsite naudotis bet kokiais įrenginiais

Programa bus pasiekiama per kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę ar kitą išmanų įrenginį.

 

📌 Norite pasiteirauti?

Kilus klausimams, kreipkitės el.paštu info@augantiseima.lt.

Muzikos ir šokio pedagogė Gintarė Kemeklienė

Gintarė Kemeklienė – talentinga ir savo energija vaikus užkrečianti muzikos bei šokio pedagogė, programos „Solis” autorė, šokėja ir dainininkė.

Atsiliepimų nėra.
Kaina 28,00
Autorius Muzikos ir šokio pedagogė Gintarė Kemeklienė
Trukmė 55 min.
Formatas Video įrašų programa
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribotai