Sutaupyk su TĖVŲ KLUBU 💛

Tinklaraštis

Naujiena: Projektas „Auganti šeima“ prisijungė prie „Motinystę globojančių iniciatyvų sąjungos“

Motinystę-globojančių-iniciatyvų-sąjunga-mgis-auganti-šeima-lt-2
Naujienos

Naujiena: Projektas „Auganti šeima“ prisijungė prie „Motinystę globojančių iniciatyvų sąjungos“

Džiaugiamės pranešdami, kad tapome „Motinystę globojančių iniciatyvų sąjungos“ nariu. Tikimės, kad glaudus bendradarbiavimas su sąjungai priklausančiomis iniciatyvomis leis prisidėti gerinant nėštumo, gimdymo ir pogimdyminio laikotarpio priežiūrą Lietuvoje.

⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Kas yra „Motinystę globojančių iniciatyvų sąjunga“?

„Motinystę globojančių iniciatyvų sąjunga“ (MGIS) jungia žmones ir organizacijas, kurios siekia mediciniškai ir psichologiškai saugios gimdymo priežiūros Lietuvoje, atstovauja gimdyvių teisėms dialoge su sveikatos priežiūros ir politikos organizacijomis ir advokatauja už į gimdyvę orientuotus pokyčius nėštumo ir gimdymo priežiūros sistemoje.

MGIS skatina atvirai kalbėti apie iššūkius nėštumo ir gimdymo priežiūros sistemoje, nes tik taip galėsime pasiekti pokyčio ir pasukti dėmesį į pačią gimdyvę bei jos išgyvenimus ir teises.

MGIS taip pat yra atlikusi 2991 moterų apklausą „Mano gimdymas“ apie gimdymo priežiūrą visų Lietuvos miestų ligoninėse. Su apklausos rezultatais galite susipažinti čia.

⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Kuo prisidėsime prie MGIS veiklos?

Su 2022 m. lapkričio 1 d. startavusia „Auganti šeima“ socialine iniciatyva turime galimybę edukuoti tūkstančius besilaukiančių ar ką tik susilaukusių šeimų bei ligonines, kurios prisijungia prie šios iniciatyvos.

Sieksime tėvus supažindinti su jiems prieinama MGIS iniciatyvų pagalba, informacija bei edukacija. Taip pat sieksime atkreipti partnerių ir visuomenės dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria nėščiosios, gimdyvės bei mamos po gimdymo ir drauge su MGIS nariais ieškoti būdų šias problemas spręsti visoje šalyje.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *